Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy Homemerce

Sklep internetowy Homemerce

    • Sklepy internetowe
  • 26 październik 2022
  • 504

Sklep internetowy posiada średnio rozbudowaną szatę graficzną. Na pierwszym planie wyeksponowane są zdjęcia produktowe oraz banery prezentujące praktyczne zastosowanie produktów, będące jednocześnie inspiracją i elementem typu “call action”.

Sklep internetowy Homemerce jest w pełni responsywny, co oznacza, że robienie w nim zakupów na urządzeniach mobilnych jest bezproblemowe. Sklep internetowy został oparty na platformie Opencart.

To co najbardziej wyróżnia prezentowany sklep internetowy od pozostałych jest schowane pod maską. Sklep internetowy Homemerce posiada nietypowy moduł wysyłkowy. Moduł pozwala na oszacowanie kosztów wysyłki rozgraniczając paczki na poszczególnych producentów oraz na badaniu zajętości produktów w poszczególnych paczkach. W skrócie jeżeli ilość zamówionych produktów nie zmieści się w standardowym kartonie przewoźnika, system w koszcie dostawy doliczy kolejne kartony.

System sklepu internetowego posiada również nietypowy mechanizm cenowy bazujący na wariantach produktowych. Przy edycji produktu tworzy specjalną kartę z cennikiem, generując wszystkie możliwe warianty cenowe na podstawie wybranych opcji, z możliwością przypisania ceny promocyjnej dla każdego wariantu indywidualnie. 

Jeżeli planujesz otworzyć sklep internetowy z materiałami budowlanymi, koniecznie zobacz sklep internetowy Homemerce działający online. Jeżeli szukasz więcej inspirujących projektów zobacz również sklep internetowy Homedeko o ciekawej kolorystyce lub bardziej pastelowy sklep internetowy Decolicious.

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://homemerce.com/

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.