Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy z bielizną

Sklep internetowy z bielizną

    • Sklepy internetowe
  • 23 październik 2022
  • 536

Prezentujemy najnowszą realizację Design Cart - sklep internetowy z bielizną damską stworzony dla Meiji Lingerie.

Pamiętam gdy w 2014 roku pisałem artykuł dla studia Design Studio WWW, o kierunku w którym zmierza design. Opisałem wtedy trend który związany jest z przyspieszeniem internetu. Szybki internet pozwala szybciej się wczytywać stronom z bardziej rozbudowanymi zasobami. Już wtedy wiadomo było, że przyszłością sklepów internetowych nie jest skomplikowana szata graficzna a obrazy. Obecnie gdy rozejrzymy się po sieci i spojrzymy na obecne w niej sklepy internetowe, zauważymy, że w branżach których wygląd produktu jest bardzo ważny nie mamy do czynienia z rozbudowaną szatą graficzną a jedynie ze zdjęciami produktowymi.

Sklep internetowy Meiji Lingerie zdecydowanie wpisuje się w nurt sklepów internetowych o budowie minimalistycznej. Szata graficzna sprowadza się jedynie do pogłębiania interakcji i budowania czytelnego interfejsu dla użytkownika. Nic więcej. Sklep internetowy z bielizną damską Meiji Lingerie oparty jest głównie na zdjęciach produktowych oraz banerach mających zachęcić klientów do zakupu.

Strona startowa sklepu internetowego to kolaż zdjęć spójnych ze sobą zdjęć. Spójność ta tworzy ogólny design sklepu internetowego oraz jego charakter. W naszym portfolio znajdziecie wiele prac, gdzie pojedyncze obrazy tworzą ogólny charakter sklepu internetowego. Podobny zabieg został użyty w sklepie internetowym z odzieżą sportową czy sklepie internetowym z odzieżą Codello.

O tym jak ważne są obrazy na sklepie internetowym pisaliśmy już w “Wszystko o obrazach w sklepie internetowym”, jak dbać o obrazy i jak je optymalizować aby zachować równowagę pomiędzy prędkością wczytywania sklepu internetowego, a świetnym wyglądem opisaliśmy w artykule “Optymalizacja obrazów w sklepie internetowym”. 

Sklep internetowy Meiji Lingerie posiada moduły usprawniające filtrowanie produktów, jest w pełni responsywny i wspierają jego sprzedaż internetowe płatności Blue Media. 

Jeżeli szukasz inspiracji do stworzenia świetnego sklepu internetowego o minimalistycznym wyglądzie to koniecznie musisz odwiedzić Meiji Lingerie.

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://meijilingerie.pl/

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.