Przyciągnij do swojego sklepu internetowego jeszcze więcej klientów.

Sklep internetowy Plus to rozszerzona werja podstawowego systemu e-commerce. Wyposażona została, w możliwość dodawania produktów do porównywarek cenowych. Ofera kierowana jest do klientów, którzy swoją promocję opierają na portalach takich jak Ceneo czy Skąpiec.

Sklepy internetowe tworzone w tej ofercie są projektowane w technologi RWD, czyli są responsywne i dostosowują się do urządzeń mobilnych. Oferta obejmuje wykonanie sklepu internetowego od przygotowania projektu graficznego, po jego zaprogramowanie i umieszczenie na serwerze.

Zamawiając sklep internetowy w naszej firmie otrzymujesz roczną gwarancje, wsparcie techniczne oraz materiały instruktażowe umożliwiające pozyskanie niezbędnej wiedzy do obsługi systemu zarządzania sklepem online.

Sklep internetowy Plus posiada szereg modułów, które wspomagają sprzedaż oraz zwiększają konwersję sprzedaży.

CENA: 7599 zł

Podana cena jest ceną brutto. Opłata za usługę jest jednorazowa. Cena nie zawiera kosztów utrzymania sklepu internetowego: serwer, domena

Cechy sklepu internetowego Plus

Sklep internetowy Plus to rozszerzona wersja naszej flagowej usługi tworzenia sklepów internetowych. Sklep Plus posiada dodatkowo opcję integracji z porównywarką cenową Ceneo lub Skąpiec. Podobnie jak we wszystkich sklepach internetowych Sklep Plus posiada takie opcje jak waluty, rozbudowane metody płatności, a nawet newsletter.

Dzięki tej usłudze możesz zacząć promować swoje produkty, a razem z nimi swój sklep na platformach porównujących ceny. Jest to dodatkowy kanał sprzedażowy, który jest całkowicie zautomatyzowany, a zarządzanie nim ogranicza się do kliku kliknięć.

Zobacz podstawowe cechy