Sklep internetowy Plus to rozszerzona werja podstawowego systemu e-commerce. Wyposażona została, w możliwość dodawania produktów do porównywarek cenowych. Ofera kierowana jest do klientów, którzy swoją promocję opierają na portalach takich jak Ceneo czy Skąpiec.

Sklepy internetowe tworzone w tej ofercie są projektowane w technologi RWD, czyli są responsywne i dostosowują się do urządzeń mobilnych. Oferta obejmuje wykonanie sklepu internetowego od przygotowania projektu graficznego, po jego zaprogramowanie i umieszczenie na serwerze.

Zamawiając sklep internetowy w naszej firmie otrzymujesz roczną gwarancje, wsparcie techniczne oraz materiały instruktażowe umożliwiające pozyskanie niezbędnej wiedzy do obsługi systemu zarządzania sklepem online.

Sklep internetowy Plus posiada szereg modułów, które wspomagają sprzedaż oraz zwiększają konwersję sprzedaży.

Cena: 3800zł

Podana cena jest ceną netto. Opłata za usługę jest jednorazowa. Cena nie zawiera kosztów utrzymania sklepu internetowego: serwer, domena

icon-3.png

Cechy sklepu internetowego Plus

Ilość wprowadzonych produktów

Cena z cennik zawiera dodanie 10 produktów do Twojego nowego sklepu internetowego. Dodawanie produktów do sklepu jest na tyle proste, że zdecydowaliśmy się wyciągnąć ten proces z wyceny z racji, że wielu klientów dokonuje tego samodzielnie, poznając tym samy możliwości systemu i jego prostą obsługę. Oczywiście usługa dalej istnieje, jeżeli chcesz abyśmy dodali wszystkie produkty do Twojego sklepu internetowego, powiedz nam o tym.

System zarządzania treścią

Wszystkie sklepy internetowe wydawane przez naszą firmę posiadają system zarządzania treścią, który umożliwia pełne zarządzanie produktami, zamówieniami oraz klientami. System CMS umożliwia rozbudowę sklepu o nowe podstrony. 

Nieograniczona ilość produktów

Żaden z wykorzystywanych przez nas systemów nie posiada jakichkolwiek ograniczeń co do ilości produktów znajdujących się w sklepie internetowym. Uważamy, że im więcej ich dodasz tym lepiej. Dzięki podziałom kategorii na karty ilość produktów nie wpływa na szybkość działania sklepu. 

Atrybuty (cechy) produktów

Dodając produkt w naszych systemach sklepowych masz możliwość opisania ich za pomocą cech lub atrybutów. To może Ci utrzymać maksymalną przejrzystość i dokładnie opisać produkt który chcesz przedstawić na swoim sklepie internetowym.

Obsługa wielu wersji językowych

Nasze sklepy internetowe obsługują dowolną ilość wersji językowych. Dzięki tej opcji możesz uczynić swoją platformę sklepową jako międzynarodową platformę sprzedażową, i zarabiać na sprzedaży produktów w wielu krajach z całego świata. Jedynym ograniczeniem jest dostępność tłumaczeń dla danego systemu sklepowego. Jeżeli planujesz ekspansję globalną powiedz nam o tym a dobierzemy najlepszy system do tego celu.

Wielowalutowość

Dla swojego sklepu internetowego możesz zdefiniować dowolną ilość walut, a klient odwiedzający Twój sklep online może dowolnie przełączać i konwertować ceny. Waluty są uaktualniane automatycznie, nie musisz więc martwić się o to czy po zmianie kursu będziesz stratny. 

Nieograniczona ilość producentów

Tak jak w przypadku produktów i w przestrzeni producentów, nasze sklepy nie posiadają żadnych ograniczeń. Ilość producentów dodawana do sklepu internetowego zależy wyłącznie od Ciebie, nasze e-commerce udźwigną bez problemu każdą ich ilość.

Recenzje produktów

Zdecydowanie dobre recenzje produktów mogą poprawić sprzedaż asortymentu sklepowego. Dlatego też i ta opcja jest dostępna w naszych platformach e-commerce. Możesz umożliwić swoim klientom recenzowanie produktów, które kupili, tym samy budować zaufanie w śród nowych klientów odwiedzających Twój sklep.

Ocenianie produktów

Jest to bardzo ważna opcja, która ma ogromne znaczenie dla osób, które sprzedają towary wysokiej jakości. Opinie potwierdzające jakość sprzedawanych wyrobów mogą znacznie podwyższyć poziom sprzedaży, a tym samy pozwolą Ci więcej wycisnąć pieniędzy z e-biznesu.

Płatności online

Żaden użytkownik chyba nie wyobraża sobie sklepu internetowego bez płatności elektronicznych. Dla polskich sklepów DotPay, PayPal czy PayU jest już chyba standardem do którego przyzwyczaili się już chyba wszyscy użytkownicy. Dla naszych sklepów to też standard.

Wysyłka towarów

Posiadamy bogate wsparcie dla wysyłki towarów w Twoim sklepie, bo wiemy że każdy użytkownik ma różne upodobania. W sklepie internetowym powinno się stosować około 3 metod wysyłki być dać klientom wybór najbardziej odpowiadającej im metody.

Powiadomienia E-mail

Powiadomienia e-mail to funkcja dla sklepów internetowych dzięki, której nie musisz co chwilę logować się do sklepu internetowego i sprawdzać czy może ktoś coś zamówił. W przypadku zamówienia, anulowania czy też innych akcji, otrzymasz stosowne powiadomienie na skrzynkę pocztową.

Autominiatury

Optymalizacja obrazów to bardzo ważny proces w działaniu sklepu internetowego oraz każdej innej strony internetowej. Obrazy zajmują najwięcej miejsca na serwerze, najbardziej też wpływają na czas ładowania. Dlatego bardzo ważne jest aby odpowiednio je optymalizować, przyśpieszając tym samym czas ładowania się danej strony. Nasze systemy robią to automatycznie.

Nieograniczona ilość obrazów

Jednym z kluczowych elementów zagwarantowania sobie dobrej sprzedaży jest odpowiednia prezentacja produktu. Do tego celu służy opis produktu wspomagany cechami oraz atrybutami oraz galeria zdjęć produktu, która nie powinna mieć limitów i nasze sklepy tych limitów też nie posiadają.

Optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO jest niezbędna do dobrze prowadzonej kampanii reklamowej w wyszukiwarkach internetowych. Zamawiając u nas sklep internetowy, otrzymasz gotowy skrypt przygotowany już do pozycjonowania sklepu internetowego.

Porównywarki cenowe

Funkcja pozwala zintegrować sklep internetowy z porównywarkami cenowymi, dzięki którym będziesz mógł konkurować na takich portalach jak Ceneo czy Skąpiec.