W naszej ofercie posiadamy usługę projektowania oraz tworzenia internetowych katalogów produktów. Nasze katalogi produktów cechują się wysoką elastycznością oraz prostą obsługą. Każdy katalog wspierany jest systemem zarządzania treścią, który umożliwia nie tylko dodawanie produktów do katalogu, ich modyfikację, ale również pozwala na tworzenie podstron w serwisie internetowym, oraz prowadzenie bloga.

Praktycznie wszystkie operacje związane z zarządzaniem tego typu strony internetowej odbywają się za pomocą kliknięć. Cena zawiera również dodanie dedykowanych pól dla produktów specyficznych. 

Do katalogów produktów dołączamy również dodatkowe moduły prezentujące produkty na stronie startowej np: najnowsze produkty lub produkty polecane.

cena: 1900zł

Podana cena jest ceną netto. Opłata za usługę jest jednorazowa. Cena nie zawiera kosztów utrzymania katalogu produktów: serwer, domena


Tworzenie katalogu produktu

Najczęściej zadawane pytania 

10 wprowadzonych produktów

Do każdego katalogu produktów czy sklepu internetowego, dokładamy dziesięć produktów. Kolejne produkty możesz umieścić sam korzystając z naszych materiałów instruktażowych lub zlecić dodanie nam. Dodawanie produktów odbywa się bez znajomości jakichkolwiek języków programowania.

Nieograniczona ilość produktów

W naszych systemach nie ma żadnej górnej granicy przy dodawaniu produktów do sklepu internetowego. Możesz dodać ich ile tylko posiadasz w swym asortymencie.

Atrybuty (cechy) produktów

To rozszerzenie pozwoli Ci rozbudować kartę produktu. Jeżeli posiadasz produkt w kilku wersjach atrybuty i opcje pozwolą Ci na dokładne opisanie tego w Twoim katalogu produktów.

Obsługa wielu wersji językowych

Nasze katalogi produktów nie posiadają ograniczeń w ilości wersji językowych. Możesz ich dodać ile chcesz.

System zarządzania treścią

System zarządzania treścią pozwoli Ci w prosty sposób dodawać kolejne produkty, lub edytować i modyfikować już istniejące. System CMS pozwala na szybką i tanią rozbudowę sklepu internetowego.

Recenzje produktów

System zarządzania treścią pozwoli Ci w prosty sposób dodawać kolejne produkty, lub edytować i modyfikować już istniejące. System CMS pozwala na szybką i tanią rozbudowę sklepu internetowego.

Ocenianie produktów

Możesz umożliwić odwiedzającym Twój katalog oceniać Twoje produkty. Funkcja taka działająca czy to w katalogu produktów, czy w sklepie internetowym pomaga budować zaufanie, w śród klientów.

Auto miniatury

Funkcja w katalogu produktów, dzięki której Twoje zdjęcia będą miały zawsze odpowiedni rozmiar. System katalogu sam zmieni rozmiar obrazu za Ciebie. Ty możesz skupić się na treści.

Nieograniczona ilość obrazów

W katalogach produktów, które tworzymy nie ma ograniczeń przy ilości obrazów, wprowadzanych do poszczególnych produktów. Tyle ile dodasz zdjęć tyle się ich wyświetli w galerii przy produkcie.

Optymalizacja SEO

Każdy katalog produktów wypuszczany z naszego warsztatu jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek. System zarządzania treścią pozwala także na prostą optymalizację, podczas dodawania produktu do katalogu.

Najczęściej zadawane pytania 

Czy zamawiając katalog produktów będę miał zapewnione wsparcie w obsłudze?

Zamawiając u nas katalog produktów otrzymają Państwo wsparcie w obsłudze katalogu. Po realizacji zamówienia wysyłamy materiały instruktażowe dotyczące obsługi systemu zarządzania treścią jak i samego katalogu produktów. W przypadkach gdy nowemu właścicielowi systemu dane materiały nie wystarczają, tworzymy nowe, bardziej szczegółowe, nagrywamy również filmy instruktażowe na przykładzie konkretnego katalogu produktów klienta. Nigdy jeszcze nie zostawiliśmy nikogo samego sobie z obsługą systemu. Wiemy że nowe rzeczy mogą sprawić trudność. Wsparcie tego typu nie ma konkretnego terminu zakończenia. Jeżeli kiedykolwiek będziesz miał problem z obsługą możesz liczyć na wsparcie z naszej strony. 

Czy w przyszłości będę mógł rozszerzyć katalog produktów do sklepu internetowego?
Czy w przypadku minięcia okresu gwarancyjnego mogę liczyć na wsparcie techniczne?
Czy cena obejmuje aktualizacje katalogu produktów?