Image

Prezentuj swoje produkty w sieci

W naszej ofercie posiadamy usługę projektowania oraz tworzenia internetowych katalogów produktów. Nasze katalogi produktów cechują się wysoką elastycznością oraz prostą obsługą. Każdy katalog wspierany jest systemem zarządzania treścią, który umożliwia nie tylko dodawanie produktów do katalogu, ich modyfikację, ale również pozwala na tworzenie podstron w serwisie internetowym, oraz prowadzenie bloga.

Praktycznie wszystkie operacje związane z zarządzaniem tego typu strony internetowej odbywają się za pomocą kliknięć. Cena zawiera również dodanie dedykowanych pól dla produktów specyficznych. 

Do katalogów produktów dołączamy również dodatkowe moduły prezentujące produkty na stronie startowej np: najnowsze produkty lub produkty polecane.

CENA: 3990 zł

Podana cena jest ceną brutto. Opłata za usługę jest jednorazowa. Cena nie zawiera kosztów utrzymania katalogu produktów: serwer, domena

Zamów katalog produktów

Responsywny katalog produktowy

Tworzone przez nas strony internetowe z katalogiem produktów są, w pełni responsywne. Dobrze prezentują się na urządzeniach mobilnych, a obsługa ich nie sprawia trudności nawet mniej doświadczonym użytkownikom internetu. Odsetek odwiedzających strony internetowe poprzez urządzenia mobilne jest coraz to większy. W niektórych branżach naszej gospodarki ponad połowa ruchu na stronie WWW pochodzi z urządzeń mobilnych. Fakt powoduje, że strona internetowa mobilna musi być równie dobrze dopracowana i dostosowana do urządzeń mobilnych. Zamawiając w naszej firmie katalog produktów działający online, możesz mieć pewność, że z powodzeniem będziesz mógł prezentować swój asortyment produktowy użytkownikom korzystającym ze smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych.

Prosta obsługa katalogu produktów i szybkość w działaniu

Wyżej już mogłeś przeczytać, że tworzone przez nas strony WWW z katalogiem produktów, nie sprawiają problemów, w obsłudze nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Zasada ta też sprawdza się w przypadku obsługi strony WWW przez jej właściciela czy administratora. Projektujemy proste w obsłudze interfejsy, które dla wszystkich rozszerzeń, które dołączamy do systemu zarządzania treścią są jednolite. Oznacza to tyle, że obsługa rozszerzenia dodawania i edycji podstron ma te same zasady działania co rozszerzenie katalogu produktowego. Dzięki jednolitości funkcjonowania oraz przejrzystemu i prostemu w obsłudze interfejsowi nie będziesz musiał ślęczeć nad dokumentacjami technicznymi systemu. Po prostu logujesz się i zarządzasz.

Katalog online dopasowany do prezentowanych produktów

Często zdarza nam się słyszeć opinie naszych nowych klientów, że na przykład posiadają taki katalog, a nie inny, ponieważ tylko takie dostępne rozszerzenie było. Chcieli jednak katalog prezentujący dane, w inny sposób lub uzupełniać je, w prostszy. Różnie bywa z potrzebami klienta, a dostępnymi rozszerzeniami dla popularnych systemów CMS. My katalogi dopasowujemy do potrzeb klienta oraz charakterystyki produktu. Tworzone przez nas katalogi produktów są dedykowane i unikalne.

Nie mamy stałego rozszerzenia, które wciskamy każdemu jak to często można spotkać podczas współpracy z firmami pracującymi zwłaszcza z systemem Wordpress. Jeżeli klient ma inne oczekiwania lub charakterystyka produktu powinna mieć specyficzną formę prezentacji, formujemy rozszerzenie katalogu tak by było idealnie dopasowane.

Oryginalna szata graficzna dla katalogu produktów

Czy zajrzysz do oferty katalogów produktów, sklepów internetowych czy stron WWW, przeczytasz tam że tworzone przez nas szaty graficzne dla serwisów internetowych są oryginalne. Co to tak naprawdę oznacza? Nie używamy nigdy szablonów. Projekty graficzne tworzymy od podstaw, w programach takich jak Photoshop. Zaakceptowany projekt przez klienta tniemy i programujemy. Szaty graficzne zaprogramowane przez naszą firmę są niepowtarzalne. Są stworzone tylko dla jednego klienta, ściśle dopasowane do jego gustu, oczekiwań, branży, w której działa. Dopasowanie to powoduje że szata graficzna strony internetowej jest lekka. Nie znajdziemy w niej dodatkowych funkcji sterowania kolorem, czy rodzajem czcionki bo to już wcześniej uzgadniamy, a wszelkie dodatkowe skrypty spowalniają czas ładowania się strony internetowej.

Modułowa budowa katalogu produktów online

Budowa modułowa to pojęcie określające wzorzec projektowy występujący nie tylko, w przypadku stron internetowych i systemów CMS na których owe strony są opierane. Budowa modułowa określa tworzenie przedmiotów w świecie realnym, wirtualnym składających się z bazy, rdzenia do którego mogą być dołączane kolejne elementy, tak zwane moduły które rozszerzają funkcjonalność podstawową. Ze świata realnego prostym przykładem może być wiatrówka o budowie modułowej, do której możemy dokupić lunetę ulepszającą celność oraz dwójnóg zwiększający stabilność, a tym samym celność. W przypadku stron internetowych jest podobnie tyle, że rozwiązań modułowych jest znacznie więcej, wiele z nich też pisze się na zamówienie dopasowując ściśle do potrzeb klienta. Budowa modułowa ma kilka cech, które przemawiają o słuszności stosowania tego rodzaju wzorca. Są nimi na przykład:

  • brak potrzeby ingerencji w rdzeń systemu

  • możliwość znacznie szybszej rozbudowy

  • tańsza rozbudowa

  • możliwość wyłączania oraz włączania określonych modułów

  • bezpieczeństwo rdzenia, a tym samym całej strony WWW

Cechy katalogu produktów online

Featured image

10 wprowadzonych produktów

Do każdego katalogu produktów czy sklepu internetowego, dokładamy dziesięć produktów. Kolejne produkty możesz umieścić sam korzystając z naszych materiałów instruktażowych lub zlecić dodanie nam. Dodawanie produktów odbywa się bez znajomości jakichkolwiek języków programowania.
Featured image

Nieograniczona ilość produktów

W naszych systemach nie ma żadnej górnej granicy przy dodawaniu produktów do sklepu internetowego. Możesz dodać ich ile tylko posiadasz w swym asortymencie.
Featured image

Atrybuty (cechy) produktów

To rozszerzenie pozwoli Ci rozbudować kartę produktu. Jeżeli posiadasz produkt w kilku wersjach atrybuty i opcje pozwolą Ci na dokładne opisanie tego w Twoim katalogu produktów.
Featured image

Obsługa wielu wersji językowych

Nasze katalogi produktów nie posiadają ograniczeń w ilości wersji językowych. Możesz ich dodać ile chcesz.
Featured image

System zarządzania treścią

System zarządzania treścią pozwoli Ci w prosty sposób dodawać kolejne produkty, lub edytować i modyfikować już istniejące. System CMS pozwala na szybką i tanią rozbudowę sklepu internetowego.
Featured image

Recenzje produktów

System zarządzania treścią pozwoli Ci w prosty sposób dodawać kolejne produkty, lub edytować i modyfikować już istniejące. System CMS pozwala na szybką i tanią rozbudowę sklepu internetowego.
Featured image

Ocenianie produktów

Możesz umożliwić odwiedzającym Twój katalog oceniać Twoje produkty. Funkcja taka działająca czy to w katalogu produktów, czy w sklepie internetowym pomaga budować zaufanie, w śród klientów.
Featured image

Auto miniatury

Funkcja w katalogu produktów, dzięki której Twoje zdjęcia będą miały zawsze odpowiedni rozmiar. System katalogu sam zmieni rozmiar obrazu za Ciebie. Ty możesz skupić się na treści.
Featured image

Nieograniczona ilość obrazów

W katalogach produktów, które tworzymy nie ma ograniczeń przy ilości obrazów, wprowadzanych do poszczególnych produktów. Tyle ile dodasz zdjęć tyle się ich wyświetli w galerii przy produkcie.
Featured image

Optymalizacja SEO

Każdy katalog produktów wypuszczany z naszego warsztatu jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek. System zarządzania treścią pozwala także na prostą optymalizację, podczas dodawania produktu do katalogu.

Najczęściej zadawane pytania 

Czy zamawiając katalog produktów będę miał zapewnione wsparcie w obsłudze?

Zamawiając u nas katalog produktów otrzymają Państwo wsparcie w obsłudze katalogu. Po realizacji zamówienia wysyłamy materiały instruktażowe dotyczące obsługi systemu zarządzania treścią jak i samego katalogu produktów. W przypadkach gdy nowemu właścicielowi systemu dane materiały nie wystarczają, tworzymy nowe, bardziej szczegółowe, nagrywamy również filmy instruktażowe na przykładzie konkretnego katalogu produktów klienta. Nigdy jeszcze nie zostawiliśmy nikogo samego sobie z obsługą systemu. Wiemy że nowe rzeczy mogą sprawić trudność. Wsparcie tego typu nie ma konkretnego terminu zakończenia. Jeżeli kiedykolwiek będziesz miał problem z obsługą możesz liczyć na wsparcie z naszej strony. 

Czy w przyszłości będę mógł rozszerzyć katalog produktów do sklepu internetowego?
Czy w przypadku minięcia okresu gwarancyjnego mogę liczyć na wsparcie techniczne?
Czy cena obejmuje aktualizacje katalogu produktów?