Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy z dekoracjami

Sklep internetowy Pięknego Dnia

    • Sklepy internetowe
  • 19 grudzień 2022
  • 403

Obecne trendy webowe idą w kierunku prezentacji medialnej produktów. Klienci chcą widzieć produkty takimi jakie są w rzeczywistości. Strona startowa sklepu internetowego powinna być jak witryna sklepowa w galerii handlowej, która podoba się nawet nie zainteresowanym danym asortymentem przechodniom. W sklepach internetowych obserwujemy mocny kurs właśnie w tę stronę.  

Na naszym blogu możesz przeczytać szerszy artykuł dotyczący trendów webowych, przewidziany na nadchodzący rok: Tworzenie sklepu internetowego w 2023. W skrócie internet idzie w stronę głębszej penetracji zmysłów klientów. Sprzedawcy chcą na nich oddziaływać profesjonalnymi obrazami oraz mediami filmowymi. Do tego dochodzą specjalne zabiegi marketingowe. Opisy produktów dalej będą ważne, jednak media mają sprawić aby klient czytający opis produktu już był zdecydowany na zakup. 

Świetnym przykładem sklepu internetowego, w którym szata graficzna to obrazy produktowe jest sklep internetowy Pięknego Dnia. Strona startowa zbudowana jest z banerów promujących konkretne produkty lub kategorie produktów. Wszystkie zdjęcia są wykonane z profesjonalnie w prezentując produkty w koncepcji artystycznej. Ten zabieg sprawia, że mimo, że produkt na zdjęciu wygląda tak w rzeczywistości, na zdjęciu wydaje się jeszcze bardziej atrakcyjny. 

Na stronie startowej znajdziemy nasze firmowe moduły prezentujące najnowsze produkty oraz te promocyjne. Moduły Design Cart pozwalają na pełną “customizację”, prezentowanych materiałów, łącznie z formatowaniem czcionek. Obsługa modułów w sklepie internetowych odbywa się jedynie za pomocą kliknięć. 

Sklep internetowy pięknego dnia jest w pełni responsywny, świetnie prezentuje się na urządzeniach mobilnych. 

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.