Baner

Tworzenie sklepu internetowego z Design Cart

W naszej ofercie posiadamy usługę tworzenia sklepów internetowych. Sklepy internetowe tworzymy zgodnie z technologią RWD. Zamawiając w naszej firmie sklep internetowy otrzymujesz platformę sklepową wykonaną od A do Z, łącznie z umieszczeniem sklepu e-commerce na wskazanym serwerze i odpowiednim skonfigurowaniem go.

Otrzymujesz roczną gwarancję, wsparcie techniczne oraz materiały instruktażowe, które pozwolą Ci przyswoić wiedzę w zakresie obsługi platformy sklepowej online. 

Obsługa naszych systemów sklepowych jest niezwykle prosta i ogranicza się do współpracy z interfejsem składającym się w głównej mierze z przycisków. 

Każdy sklep internetowy wydawany przez nas posiada szereg dodatkowych modułów dzięki którym możesz samodzielnie ułożyć na stronie startowej ścianę wyświetlającą kategorie produktów, najnowsze produkty, najczęściej kupowane, wybrane przez Ciebie oraz te które objęte są promocją.

Cena: 4990 zł (za pakiet podstawowy)

Podana cena jest ceną brutto. Opłata za usługę jest jednorazowa. Cena nie zawiera kosztów utrzymania sklepu internetowego: serwer, domena

Zamów sklep internetowy

Dlaczego warto z nami współpracować?

Sprawdź co nas wyróżnia na tle konkurencji, zobacz nasze możliwości technologiczne

Featured image

Indywidualny projekt graficzny dla sklepu internetowego

Przystępując do realizacji projektu graficznego dla każdego sklepu internetowego skupiamy się na oczekiwaniach klienta, jego guście wspartego przykładami stron internetowych, które mu się podobają oraz konkurencji i jej e-commerce. Staramy się połączyć te wszystkie czynniki, tak by projekt sklepu online był wyjątkowy, oryginalny, a zarazem nowoczesny i lepszy od konkurencji. Tylko taka droga doprowadzi naszego klienta do sukcesu. Każda realizacja projektu graficznego posiada trzy serie poprawek. Każda seria zawiera dowolną ich ilość, łącznie z możliwością odrzucenia całego projektu. Taka metoda pracy pozwala na uszycie na miarę szaty graficznej dla Twojego biznesu. Doświadczenie które posiadamy pozwala nam osiągnąć zadowolenie klienta, w zdecydowanej większości projektów graficznych już po pierwsze serii zmian. Wszystkie projekty szat graficznych dla tworzonych przez nas sklepów internetowych są responsywne. Świetnie wyglądają na urządzeniach mobilnych oraz użytkowanie ich w praktyce to czysta przyjemność.
Featured image

Indywidualny projekt graficzny dla sklepu internetowegoSklep internetowy maksymalnie dopasowany do potrzeb i budżetu

Każdy sklep internetowy jest inny. Każdy tworzony przez nas jest swoistym dziełem matematycznym i graficznym z unikalna grupą cech wizualnych i funkcjonalności. Rozumiemy też, że każda firma przychodząca do naszej agencji interaktywnej zamówić sklep internetowy jest inna, różna od pozostałych z różnym doświadczeniem, oczekiwaniami oraz różnym budżetem. Naszym zadaniem jest znaleźć złoty środek pomiędzy budżetem firmy przeznaczonym na budowę sklepu internetowego, a funkcjonalnościami jakich dana firma potrzebuje. Oprócz samego dopasowywania funkcjonalności sklepów internetowych do potrzeb klienta mamy wiele funkcji gotowych, których wdrożenie jest niezwykle tanie lub nawet darmowe. Na bieżąco rozszerzamy swoje produkty, w dodatkowe moduły i różnego rodzaju rozszerzenia aby wyjść do każdej firmy z gotowym, jak największym wachlarzem rozszerzeń dla e-commerce.
Featured image

Modułowość systemu dla sklepu internetowego

Budowa modułowa systemu polega na tym, że rdzeń systemu jest oddzielony od wszystkich pobocznych mechanizmów, z których korzystamy w sklepie internetowym i których działania efekty możemy na nim zobaczyć. System pozwala na to na co pozwalają moduły, te można dodawać bez ograniczeń, a ich sposób działania zależy tylko od wyobraźni programisty. Budowa modułowa pozwala na szybką rozbudowę sklepu internetowego przy zachowaniu niższych kosztów. Modułowość umożliwia sterowanie funkcjonalnością sklepu w zależności od potrzeb sprzedawcy. Na przykład możesz wyłączać moduły, których obecnie nie potrzebujesz. Moduły w sklepie internetowym działają, w ramach przygotowanych w systemie co oznacza że zawierają o wiele mniejszą ilość kodu niż jakby działały nie zależnie to przekłada się na czas potrzebny na napisanie nowych funkcjonalności, których możesz potrzebować w przyszłości oraz ich cenę.

Specyfikacja podstawowego sklepu internetowego

System

 1. Możliwość stworzenia kilku sklepów niezależnych
 2. Możliwość tworzenia kopii zapasowej
 3. Instalator rozszerzeń
 4. Podstrony z treścią
 5. Informacja o plikach cookie
 6. Możliwość kupowania bez rejestracji

Marketing

 1. Program partnerski
 2. Promocje
 3. Kupony
 4. Rabaty
 5. Program punktowy
 6. Newsletter

Raporty

 1. Raporty ze sprzedaży

Produkty

 1. Brak limitów na produkty, kategorie, zdjęcia
 2. Kategorie produktów
 3. Opcje produktów
 4. Atrybuty produktów
 5. Produkty (w cenie pakietu dodajemy 10)
 6. Produkty do pobrania
 7. Filtry produktów
 8. Producenci
 9. Strona producenta

Zamówienia

 1. Statusy zamówień
 2. Powiadomienia e-mail
 3. Edycja zamówień

Design

 1. Responsywna szata graficzna
 2. Moduły wyświetlające produkty (najnowsze, promocyjne, polecane, najczęściej kupowane)
 3. Moduł wyświetlający loga producentów

Logistyka, usprawnienia sprzedaży

 1. Magazyn
 2. Obsługa wielu walut
 3. Możliwość instalacji dodatkowych wersji językowych
 4. Płatność PayPal, PayU
 5. Podatki

Klienci

 1. Zarządzanie użytkownikami
 2. Grupy klientów
 3. Ocenianie produktów
 4. Komentowanie produktów

Promocja sklepu internetowego

Jest to niezwykle ważny proces nie tylko dla sklepu internetowego ale dla wszystkich serwisów działających w sieci. Promocja biznesu e-commerce to promocja firmy oraz budowanie marki oraz jej świadomości. Zajmujemy się promocją sklepów internetowych w internecie. Na promocję sklepu internetowego składają się takie metody jak:

 • pozycjonowanie sklepu w wyszukiwarkach internetowych,
 • promowanie sklepu internetowego na mediach społecznościowych, głównie na Facebook,
 • marketing szeptany na forach internetowych oraz komentarzach blogowych
 • optymalizacją SEO już istniejących serwisów internetowych

Rozumiemy też, że często nowi przedsiębiorcy startujący ze swym biznesem online mają bardzo ograniczone budżety, dlatego na naszej stronie znajdziesz artykuły omawiające samodzielną promocję w sieci internetowej.

Zapytaj o ofertę

Cechy sklepu internetowego

Featured image

Ilość wprowadzonych produktów

Cena z cennik zawiera dodanie 10 produktów do Twojego nowego sklepu internetowego. Dodawanie produktów do sklepu jest na tyle proste, że zdecydowaliśmy się wyciągnąć ten proces z wyceny z racji, że wielu klientów dokonuje tego samodzielnie, poznając tym samy możliwości systemu i jego prostą obsługę. Oczywiście usługa dalej istnieje, jeżeli chcesz abyśmy dodali wszystkie produkty do Twojego sklepu internetowego, powiedz nam o tym.
Featured image

System zarządzania treścią

Wszystkie sklepy internetowe wydawane przez naszą firmę posiadają system zarządzania treścią, który umożliwia pełne zarządzanie produktami, zamówieniami oraz klientami. System CMS umożliwia rozbudowę sklepu o nowe podstrony. 
Featured image

Nieograniczona ilość produktów

Żaden z wykorzystywanych przez nas systemów nie posiada jakichkolwiek ograniczeń co do ilości produktów znajdujących się w sklepie internetowym. Uważamy, że im więcej ich dodasz tym lepiej. Dzięki podziałom kategorii na karty ilość produktów nie wpływa na szybkość działania sklepu. 
Featured image

Atrybuty (cechy) produktów

Dodając produkt w naszych systemach sklepowych masz możliwość opisania ich za pomocą cech lub atrybutów. To może Ci utrzymać maksymalną przejrzystość i dokładnie opisać produkt który chcesz przedstawić na swoim sklepie internetowym.
Featured image

Obsługa wielu wersji językowych

Nasze sklepy internetowe obsługują dowolną ilość wersji językowych. Dzięki tej opcji możesz uczynić swoją platformę sklepową jako międzynarodową platformę sprzedażową, i zarabiać na sprzedaży produktów w wielu krajach z całego świata. Jedynym ograniczeniem jest dostępność tłumaczeń dla danego systemu sklepowego. Jeżeli planujesz ekspansję globalną powiedz nam o tym a dobierzemy najlepszy system do tego celu.
Featured image

Wielowalutowość

Dla swojego sklepu internetowego możesz zdefiniować dowolną ilość walut, a klient odwiedzający Twój sklep online może dowolnie przełączać i konwertować ceny. Waluty są uaktualniane automatycznie, nie musisz więc martwić się o to czy po zmianie kursu będziesz stratny. 
Featured image

Nieograniczona ilość producentów

Tak jak w przypadku produktów i w przestrzeni producentów, nasze sklepy nie posiadają żadnych ograniczeń. Ilość producentów dodawana do sklepu internetowego zależy wyłącznie od Ciebie, nasze e-commerce udźwigną bez problemu każdą ich ilość.
Featured image

Recenzje produktów

Zdecydowanie dobre recenzje produktów mogą poprawić sprzedaż asortymentu sklepowego. Dlatego też i ta opcja jest dostępna w naszych platformach e-commerce. Możesz umożliwić swoim klientom recenzowanie produktów, które kupili, tym samy budować zaufanie w śród nowych klientów odwiedzających Twój sklep.
Featured image

Ocenianie produktów

Jest to bardzo ważna opcja, która ma ogromne znaczenie dla osób, które sprzedają towary wysokiej jakości. Opinie potwierdzające jakość sprzedawanych wyrobów mogą znacznie podwyższyć poziom sprzedaży, a tym samy pozwolą Ci więcej wycisnąć pieniędzy z e-biznesu.
Featured image

Płatności online

Żaden użytkownik chyba nie wyobraża sobie sklepu internetowego bez płatności elektronicznych. Dla polskich sklepów DotPay, PayPal czy PayU jest już chyba standardem do którego przyzwyczaili się już chyba wszyscy użytkownicy. Dla naszych sklepów to też standard.
Featured image

Wysyłka towarów

Posiadamy bogate wsparcie dla wysyłki towarów w Twoim sklepie, bo wiemy że każdy użytkownik ma różne upodobania. W sklepie internetowym powinno się stosować około 3 metod wysyłki być dać klientom wybór najbardziej odpowiadającej im metody.
Featured image

Powiadomienia E-mail

Powiadomienia e-mail to funkcja dla sklepów internetowych dzięki, której nie musisz co chwilę logować się do sklepu internetowego i sprawdzać czy może ktoś coś zamówił. W przypadku zamówienia, anulowania czy też innych akcji, otrzymasz stosowne powiadomienie na skrzynkę pocztową.
Featured image

Autominiatury

Optymalizacja obrazów to bardzo ważny proces w działaniu sklepu internetowego oraz każdej innej strony internetowej. Obrazy zajmują najwięcej miejsca na serwerze, najbardziej też wpływają na czas ładowania. Dlatego bardzo ważne jest aby odpowiednio je optymalizować, przyśpieszając tym samym czas ładowania się danej strony. Nasze systemy robią to automatycznie.
Featured image

Nieograniczona ilość obrazów

Jednym z kluczowych elementów zagwarantowania sobie dobrej sprzedaży jest odpowiednia prezentacja produktu. Do tego celu służy opis produktu wspomagany cechami oraz atrybutami oraz galeria zdjęć produktu, która nie powinna mieć limitów i nasze sklepy tych limitów też nie posiadają.
Featured image

Optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO jest niezbędna do dobrze prowadzonej kampanii reklamowej w wyszukiwarkach internetowych. Zamawiając u nas sklep internetowy, otrzymasz gotowy skrypt przygotowany już do pozycjonowania sklepu internetowego.

DOSTĘPNE SYSTEMY CMS, DLA SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Pracujemy na wszystkich popularnych systemach e-commerce, poniżej znajdziesz listę tych najpopularniejszych i najlepszych pod względem funkcjonalności.

Tworzenie sklepu internetowego z Opencart

Jest to niezwykły system zarządzania treścią przeznaczony dla sklepów internetowych. Jest to również system CMS, który używamy najczęściej i system który jest najcieplej przyjmowany przez naszych klientów. Co w nim takiego? Opencart znalazł złoty środek pomiędzy prostotą obsługi, a funkcjonalnością. Sklep internetowy potrzebuje na starcie praktycznie wszystkie funkcje, które są potrzebne w przypadku 90% zleceń. Prostota i funkcjonalność to nie jedyne zalety, które lubimy w tym systemie. Kolejną miażdżącą wręcz konkurencję cechą jest szybkość działania. Opencart to błyskawica wśród systemów e-commerce. Warto dodać, że nigdy nie odnotowaliśmy włamania na sklep internetowy oparty na Open Cart.

Tworzenie sklepu internetowego z xShop

To rozszerzenie e-commerce dla systemu x-Cms stworzonego przez naszą firmę. Wyróżnia go dostosowanie do polskiego rynku, prostota obsługi i bezpieczeństwo. Na tej platformie opieramy dedykowane projekty jak złożone konfiguratory produktów czy sklepy internetowe działające w nietypowy sposób. Podsumowując jest to system CMS do zadań specjalnych – komandos wśród platform e-commerce.

Tworzenie sklepu internetowego z Magento

Magento to lider pod względem funkcjonalności wśród platform sklepowych. Domyślne wyposażenie systemu jest naprawdę imponujące i swoich konkurentów pozostawia w tyle. Jednak zawsze jest coś za coś i w tym przypadku ta reguła również się sprawdza. System dla sklepów internetowych Magento jest przeznaczony dla doświadczonych administratorów e-commerce. To co jest największą zaletą systemu – mnogość funkcji - jest też niezwykłym utrudnieniem dla mniej doświadczonych operatorów sklepów online. Magento jest najtrudniejszym w obsłudze systemem CMS dla e-commerce.

Tworzenie sklepu internetowego z Prestashop

Jest to francuski system CMS przeznaczony dla sklepów internetowych. Jego obsługa jest trudniejsza niż w przypadku Opencart, mnogość funkcji ustępuje systemowi Magento. Prestashop to ciekawy system jednak nie wiadomo jak go przyrównać do pozostałych systemów. Nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym, szybkość działania również pozostawia wiele do życzenia. Prestashop wybrała drogę skrajnie komercyjną, wszystkie istniejące dodatki dla tej platformy są płatne. Oczywiście platforma ta jest jedną z najpopularniejszych w Europie, być może wpływ na to miało miejsce narodzin tego systemu i dobry marketing.

Tworzenie sklepu internetowego z Woocommerce

Jeżeli posiadasz już stronę internetową opartą na Wordpress i chciałbyś za jej pomocą zacząć sprzedawać, w sieci to Woocommerce, w pełni Ci na to pozwoli – jest to plugin rozszerzający system blogowy Wordpress o platformę sprzedażową. Funkcjonalność tej platformy sklepowej nie jest imponująca, ale użytkowników Wordpress lubiących maksymalnie prosta obsługę powinna być wystarczająca. Zaletą tego rozwiązania jest fakt że nie zmienia się środowisko do którego już został przyzwyczajony administrator strony internetowej.

Tworzenie sklepu internetowego z Virtuemart

Odpowiednik Woocommerce dla stron internetowych opartych na systemie Joomla, tyle że o wiele starszy i bardziej doświadczony. Virtuemart to jeden z najstarszych platform sklepowych w internecie, powstał na potrzeby systemu Joomla (najlepszy system CMS dla stron internetowych). Jeżeli chodzi o funkcjonalność to jest ona wystarczająca dla większości biznesów internetowych. Virtuemart posiada też w rozsądnej cenie wiele rozszerzeń usprawniających działanie sklepu internetowego oraz zwiększających jego możliwości. Nie jest to jedyna platforma sklepowa dla systemów CMS Joomla, jednak zdecydowanie najlepsza.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda tworzenie sklepu internetowego w Design Cart?

Tworzenie sklepu internetowego można podzielić na cztery główne etapy. Pierwszy to zbieranie informacji na temat tego co Państwo potrzebujecie, z zakresu funkcjonalności, jakie koncepcje graficzne będą najodpowiedniejsze. Drugi etap polega na stworzeniu projektu graficznego sklepu internetowego. Nad projektem graficznym pracujemy już razem z klientem poprzez wymianę wiadomości mailowych. Po akceptacji projektu przychodzi czas na programowanie sklepu internetowego i wdrożenie wcześniej ustalonego projektu graficznego. Jest to kluczowa część prac. To w niej tworzy się w pełni funkcjonalny sklep internetowy. Ostatni etap polega na testowaniu już gotowego sklepu internetowego i wdrożeniu ewentualnych poprawek.

Czy opłata za sklep jest opłatą jednorazową?
Czy istnieją jakieś dodatkowe koszty związane z tworzeniem sklepu internetowego?
Czy zajmujecie się promocją sklepu internetowego?
Czy istnieje dalsza możliwość rozbudowy sklepu internetowego?

Przydatne artykuły

Featured image

UŻYTKOWNICY SKLEPÓW INTERNETOWYCH W LICZBACH

Podczas planowania otwarcia sklepu internetowego niezbędna jest analiza rynku e-commerce w branży w której zamierzamy wystartować. Analiza może przesądzić o sukcesie lub porażce. Dzisiaj przedstawimy analizę rynku e-commerce w Polsce od strony kupujących, czyli kto w Polsce najwięcej kupuje przez internet i co.
Featured image

SKLEPY INTERNETOWE OPARTE NA OPENCART

Opencart to system CMS na którym opierane są sklepy internetowe. Cechuje się niezwykłą szybkością oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa. Opencart bardzo szybko się rozwija i często w przeciwieństwie do swych konkurentów, zmiany te są widoczne w działaniu, wyglądzie całego systemu.