
Tworzenie sklepu internetowego z Design Cart
Stworzymy dla Ciebie sklep internetowy z szerokim wachlarzem funkcjonalności, który po opuszczeniu naszego warsztatu będzie gotowy do sprzedaży. Sklep internetowy, który od nas otrzymasz będzie w pełni responsywny, dzięki czemu jego obsługa na urządzeniach mobilnych będzie samą przyjemnością. Wszystkie sklepy internetowe które tworzymy posiadają:
system zarządzania treścią
responsywny layout
optymalizację SEO
gotowość do sprzedaży
Jak powinien wyglądać sklep internetowy?
Twój sklep internetowy powinien być wyjątkowy. Powinien wyróżniać się z tłumu, być liderem wśród konkurencji. Sklep internetowy, który dla Ciebie zaprojektujemy i stworzymy będzie posiadał artystyczną szatę graficzną o przemyślanej kompozycji. Na każdym urządzeniu będzie świetnie wyglądał.
Zamawiając sklep internetowy w Design Cart otrzymasz indywidualnie zaprojektowaną szatę graficzną. Nie używamy szablonów i innych gotowców. Całość tworzymy dla Ciebie od zera zgodnie z obecnie panującymi standardami webowymi.
Współpracując z Design Cart Twój sklep internetowy będzie:
posiadał dedykowaną szatę graficzną
nowoczesną szatę graficzną zgodną z obowiązującymi standardami webowymi
responsywny
przejrzysty
estetyczny
dopasowany do przyzwyczajeń użytkowników
Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego?
Cena stworzenia sklepu internetowego zależy od jego końcowej funkcjonalności. W Design Cart za sklep internetowy, w wersji podstawowej zapłacisz 5990zł brutto. Wersja podstawowa sklepu internetowego to nasz pakiet specjalny spełniający oczekiwania ponad 90% naszych klientów. W pakiecie podstawowym znajdziesz wszystkie potrzebne funkcje do sprzedaży internetowej w tym płatności PayU czy metodę wysyłki Inpost.
Nie ma górnej granicy cenowej dla sklepu internetowego. Sklep internetowy jest jak ogród możesz go doskonalić każdego roku, możesz też zamówić wszystko naraz...i, i tak go doskonalić każdego roku.
Od czego zależy cena sklepu internetowego?
Cena sklepu internetowego zależy głównie od:
jego zestawu funkcji
systemu e-commerce użytego do jego produkcji
rozbudowania i interakcyjności szaty graficznej
Jak stworzyć sklep internetowy krok po kroku?

Tworzenie sklepu internetowego zaczyna się od pomysłu na biznes. Musisz mieć pomysł na siebie w sieci i dobrze się w tym czuć. Następnie należy przeanalizować rynek sklepów internetowych w Polsce. Czy jest zapotrzebowanie na dany produkt? Czy jestem w stanie konkurować z innymi sklepami internetowymi? Możesz otworzyć tradycyjny sklep internetowy, możesz pomyśleć również nad sklepem internetowym sprzedającym w modelu dropshipping.
Zebranie informacji o konkurencyjnych sklepach internetowych. Musimy wiedzieć z kim przyjdzie nam konkurować. Musimy znać mocne strony konkurencji i ich sklepów internetowych oraz te słabe. Warto sporządzić sobie listę minusów i plusów. Punkty te mogą służyć za świetne wskazówki tego co powinniśmy wdrożyć na swoim sklepie internetowym oraz tego czego powinniśmy unikać.


Zlecenie tworzenia sklepu internetowego firmie Design Cart. Gdy już masz potrzebne informacje przygotowane, wiesz co chcesz sprzedawać oraz z kim będziesz konkurował, czas byś skontaktował się z nami. Wystarczy że wyślesz zapytanie mailowe do nas z przygotowanymi materiałami, aby w ciągu 24 godzin prześlemy Ci ofertę.
Podpisanie umowy na stworzenie sklepu internetowego. Jeżeli nasza oferta Ci spodoba się czas byśmy się związali umową i zabezpieczyli każdą ze stron. To moment też w którym startujemy z pracami.


Tworzenie sklepu internetowego. To główny proces i najdłuższy. Na tym etapie projektowana jest szata graficzna sklepu internetowego, którą następnie razem z Tobą dopracowujemy. Na tym etapie sklep internetowy jest również programowany.
Testowanie sklepu internetowego. Gdy sklep internetowy jest już zaprogramowany, umieszczamy go na naszym serwerze w celu przeprowadzenia szerszych testów oraz aby Ci go zaprezentować.


Przeniesienie sklepu internetowego na serwer klienta. Poprawnie działający sklep internetowy zostaje przeniesiony na Twój serwer, przekazujemy dane dostępowe oraz materiały instruktażowe. Możesz zacząć sprzedawać.
Jaki sklep internetowy wybrać? SaaS, Opensource czy dedykowany?
Na rynku dominują trzy typy oprogramowania dla sklepów internetowych o których więcej dowiesz się w artykule: Rodzaje platform dla sklepów internetowych. Wybór każdego z rozwiązań wpływa na dalszy rozwój sklepu internetowego, dlatego warto wiedzieć czego tak naprawdę potrzebujesz.
Sklep internetowy SaaS
Po sklep internetowy SaaS warto sięgnąć, gdy chcesz szybko zacząć sprzedaż. Nie potrzebujesz dedykowanej szaty graficznej czy specjalnych funkcjonalności. Sklep internetowy w tym modelu nie jest Twoją własnością, jedynie dzierżawisz oprogramowanie w ramach miesięcznej opłaty i często prowizji od sprzedaży.
Sklep internetowy Opensource
Jest to najczęściej wybierany model sklepu internetowego. Cechuje go niski koszt wdrożenia ogromna funkcjonalność. Jego zaletą jest jego skalowalność, dowolna droga rozwoju. Mając dostęp do plików możemy zlecać różnym firmom rozbudowę, przenosić sklep internetowy z serwera na serwer. Dla sklepów internetowych opensource powstało wiele darmowych rozszerzeń, które znacznie podwyższają funkcjonalność sklepu internetowego. Polecany jest dla sklepów internetowych nastawionych na rozwój i ciągłe dopasowywanie się do potrzeb klienta.
Sklep internetowy dedykowany
Sklep internetowy dedykowany to sklep „uszyty na miarę”, ściśle, idealnie dopasowany do twych potrzeb. Jest to najdroższe rozwiązanie i wymagające najdłuższego czasu wdrażania. Sklepy dedykowane co raz częściej zastępowane rozwiązaniami opensource z racji tego, ze te są obecnie bardzo elastyczne i można dla nich przygotować dowolne rozszerzenie, które może całkowicie zmienić jego działanie.
Tworzenie sklepu internetowego Opensource
Tworzenie sklepu internetowego na oprogramowaniu opensource to najlepszy możliwy wybór. Obsługujemy wielu klientów, którzy zaczynali od platform SaaS i w pewnym momencie napotkali na ścianę, w postaci braku potrzebne funkcjonalności. Dla platform opensource istnie mnóstwo rozszerzeń. Do tego najpopularniejszymi platformami dla sklepów internetowych zajmuje się wiele agencji interaktywnych, co sprawia że rozbudowa platformy opensource jest tańsza niż zamówienie u Twórcy oprogramowania SaaS odpowiedniej funkcjonalności pisanej na zamówienie, o ile taka możliwość jest.
Specyfikacja podstawowego sklepu internetowego
System
- Możliwość stworzenia kilku sklepów niezależnych
- Możliwość tworzenia kopii zapasowej
- Instalator rozszerzeń
- Podstrony z treścią
- Informacja o plikach cookie
- Możliwość kupowania bez rejestracji
Marketing
- Program partnerski
- Promocje
- Kupony
- Rabaty
- Program punktowy
- Newsletter
Raporty
- Raporty ze sprzedaży
Produkty
- Brak limitów na produkty, kategorie, zdjęcia
- Kategorie produktów
- Opcje produktów
- Atrybuty produktów
- Produkty (w cenie pakietu dodajemy 10)
- Produkty do pobrania
- Filtry produktów
- Producenci
- Strona producenta
Zamówienia
- Statusy zamówień
- Powiadomienia e-mail
- Edycja zamówień
Design
- Responsywna szata graficzna
- Moduły wyświetlające produkty (najnowsze, promocyjne, polecane, najczęściej kupowane)
- Moduł wyświetlający loga producentów
Logistyka, usprawnienia sprzedaży
- Magazyn
- Obsługa wielu walut
- Możliwość instalacji dodatkowych wersji językowych
- Płatność PayPal, PayU
- Podatki
Klienci
- Zarządzanie użytkownikami
- Grupy klientów
- Ocenianie produktów
- Komentowanie produktów
Promocja sklepu internetowego
Jest to niezwykle ważny proces nie tylko dla sklepu internetowego ale dla wszystkich serwisów działających w sieci. Promocja biznesu e-commerce to promocja firmy oraz budowanie marki oraz jej świadomości. Zajmujemy się promocją sklepów internetowych w internecie. Na promocję sklepu internetowego składają się takie metody jak:
- pozycjonowanie sklepu w wyszukiwarkach internetowych,
- promowanie sklepu internetowego na mediach społecznościowych, głównie na Facebook,
- marketing szeptany na forach internetowych oraz komentarzach blogowych
- optymalizacją SEO już istniejących serwisów internetowych
Rozumiemy też, że często nowi przedsiębiorcy startujący ze swym biznesem online mają bardzo ograniczone budżety, dlatego na naszej stronie znajdziesz artykuły omawiające samodzielną promocję w sieci internetowej.
Zapytaj o ofertęCechy sklepu internetowego

Ilość wprowadzonych produktów

System zarządzania treścią

Nieograniczona ilość produktów

Atrybuty (cechy) produktów

Obsługa wielu wersji językowych

Wielowalutowość

Nieograniczona ilość producentów

Recenzje produktów

Ocenianie produktów

Płatności online

Wysyłka towarów

Powiadomienia E-mail

Autominiatury

Nieograniczona ilość obrazów

Optymalizacja SEO
DOSTĘPNE SYSTEMY CMS, DLA SKLEPÓW INTERNETOWYCH
Pracujemy na wszystkich popularnych systemach e-commerce, poniżej znajdziesz listę tych najpopularniejszych i najlepszych pod względem funkcjonalności.
Tworzenie sklepu internetowego z Opencart
Jest to niezwykły system zarządzania treścią przeznaczony dla sklepów internetowych. Jest to również system CMS, który używamy najczęściej i system który jest najcieplej przyjmowany przez naszych klientów. Co w nim takiego? Opencart znalazł złoty środek pomiędzy prostotą obsługi, a funkcjonalnością. Sklep internetowy potrzebuje na starcie praktycznie wszystkie funkcje, które są potrzebne w przypadku 90% zleceń. Prostota i funkcjonalność to nie jedyne zalety, które lubimy w tym systemie. Kolejną miażdżącą wręcz konkurencję cechą jest szybkość działania. Opencart to błyskawica wśród systemów e-commerce. Warto dodać, że nigdy nie odnotowaliśmy włamania na sklep internetowy oparty na Open Cart.
Tworzenie sklepu internetowego z xShop
To rozszerzenie e-commerce dla systemu x-Cms stworzonego przez naszą firmę. Wyróżnia go dostosowanie do polskiego rynku, prostota obsługi i bezpieczeństwo. Na tej platformie opieramy dedykowane projekty jak złożone konfiguratory produktów czy sklepy internetowe działające w nietypowy sposób. Podsumowując jest to system CMS do zadań specjalnych – komandos wśród platform e-commerce.
Tworzenie sklepu internetowego z Magento
Magento to lider pod względem funkcjonalności wśród platform sklepowych. Domyślne wyposażenie systemu jest naprawdę imponujące i swoich konkurentów pozostawia w tyle. Jednak zawsze jest coś za coś i w tym przypadku ta reguła również się sprawdza. System dla sklepów internetowych Magento jest przeznaczony dla doświadczonych administratorów e-commerce. To co jest największą zaletą systemu – mnogość funkcji - jest też niezwykłym utrudnieniem dla mniej doświadczonych operatorów sklepów online. Magento jest najtrudniejszym w obsłudze systemem CMS dla e-commerce.
Tworzenie sklepu internetowego z Prestashop
Jest to francuski system CMS przeznaczony dla sklepów internetowych. Jego obsługa jest trudniejsza niż w przypadku Opencart, mnogość funkcji ustępuje systemowi Magento. Prestashop to ciekawy system jednak nie wiadomo jak go przyrównać do pozostałych systemów. Nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym, szybkość działania również pozostawia wiele do życzenia. Prestashop wybrała drogę skrajnie komercyjną, wszystkie istniejące dodatki dla tej platformy są płatne. Oczywiście platforma ta jest jedną z najpopularniejszych w Europie, być może wpływ na to miało miejsce narodzin tego systemu i dobry marketing.
Tworzenie sklepu internetowego z Woocommerce
Jeżeli posiadasz już stronę internetową opartą na Wordpress i chciałbyś za jej pomocą zacząć sprzedawać, w sieci to Woocommerce, w pełni Ci na to pozwoli – jest to plugin rozszerzający system blogowy Wordpress o platformę sprzedażową. Funkcjonalność tej platformy sklepowej nie jest imponująca, ale użytkowników Wordpress lubiących maksymalnie prosta obsługę powinna być wystarczająca. Zaletą tego rozwiązania jest fakt że nie zmienia się środowisko do którego już został przyzwyczajony administrator strony internetowej.
Tworzenie sklepu internetowego z Virtuemart
Odpowiednik Woocommerce dla stron internetowych opartych na systemie Joomla, tyle że o wiele starszy i bardziej doświadczony. Virtuemart to jeden z najstarszych platform sklepowych w internecie, powstał na potrzeby systemu Joomla (najlepszy system CMS dla stron internetowych). Jeżeli chodzi o funkcjonalność to jest ona wystarczająca dla większości biznesów internetowych. Virtuemart posiada też w rozsądnej cenie wiele rozszerzeń usprawniających działanie sklepu internetowego oraz zwiększających jego możliwości. Nie jest to jedyna platforma sklepowa dla systemów CMS Joomla, jednak zdecydowanie najlepsza.