Sklep internetowy Decolicious

Sklep internetowy Decolicious

    • Sklepy internetowe
  • 28 sierpień 2020
  • 439

Często na łamach naszego bloga powtarzamy, że zdjęcia, obrazy na sklepie internetowym mają ogromne znaczenie. Przy pierwszej wizycie przez niedopracowaną stronę główną sklepu internetowego możemy stracić klienta. Tak, nasz klient ma gdzie pójść. Świat internetu to nie ciąg pawilonów handlowych, gdzie aby udać się do konkurencji trzeba nie raz się mocno nadreptać. W przypadku sklepów internetowych często jest to kliknięcie przycisku "wstecz" i kolejnego linku. Dwa kliknięcia, tyle potrzeba by znaleźć się u konkurencji. Łącznie z załadowaniem nowego e-commerce to mniej niż 10 sekund. Dlatego warto zadbać o to by nasze produkty prezentowały się jak najlepiej i były otoczone zdjęciami, które powodują, że aż chce się je kupić. 

Najnowsza realizacja Design Cart to właśnie kompozycja zdjęć produktów z banerami prezentującymi produkty w zastosowaniu praktycznym. Sklep internetowy dla firmy Decolicious został zaprojektowany i stworzony w lekkiej, jasnej formie. Nie ma na nim żadnego ciężkiego elementu, a całość jest zdobiona świetnymi obrazami wnętrz, które zdobione są produktami własnie tej firmy. 

Sklep internetowy otwierany jest przez baner sporych rozmiarów, znajdziemy w nim przewijające się obrazy wnętrz pomieszczeń, w których zostały umieszczone sprzedawane produkty. Zadbaliśmy o to by wybrane zdjęcia były podobne kolorystycznie, tak aby nie burzyć wrażenia wizualnej lekkości sklepu internetowego.  

Na potrzeby sklepu internetowego zaprojektowaliśmy również moduł przewijający kategorie produktów, dostępne w sklepie. Moduł oparty jest na tak zwanej karuzeli Owl Carousel.

Niżej znajduje się jeden z naszych flagowych modułów dla Opencart, DC Products. Prezentowana forma to pełne ustawienie modułu. Możemy w nim ustawić tytuł oraz opis danego działu. Możemy również wybrać rodzaj prezentacji produktów. Dostępne są dwie wersje prezentacji. Pierwsza to siatka produktów, druga to karuzela przewijająca produkty. Moduł również pozwala na użycie tła dla całej przestrzeni, tak jak ma to w prezentowanym przypadku. Oprócz mnogich ustawień funkcjonalnych, moduł zapewnia również ustawienia wyglądu treści: grubość, kolor, wielkość czcionki. 

Na stronie został również zainstalowany moduł DC Newsletter, wspomagający marketing.

Sklep internetowy został zintegrowany z systemem baselinker

Informacje

  • Odwiedź sklep online: http://www.decolicious.pl/