Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy Decolicious

Sklep internetowy Decolicious

    • Sklepy internetowe
  • 28 sierpień 2020
  • 1048

Często na łamach naszego bloga powtarzamy, że zdjęcia, obrazy na sklepie internetowym mają ogromne znaczenie. Przy pierwszej wizycie przez niedopracowaną stronę główną sklepu internetowego możemy stracić klienta. Tak, nasz klient ma gdzie pójść. Świat internetu to nie ciąg pawilonów handlowych, gdzie aby udać się do konkurencji trzeba nie raz się mocno nadreptać. W przypadku sklepów internetowych często jest to kliknięcie przycisku "wstecz" i kolejnego linku. Dwa kliknięcia, tyle potrzeba by znaleźć się u konkurencji. Łącznie z załadowaniem nowego e-commerce to mniej niż 10 sekund. Dlatego warto zadbać o to by nasze produkty prezentowały się jak najlepiej i były otoczone zdjęciami, które powodują, że aż chce się je kupić. 

Najnowsza realizacja Design Cart to właśnie kompozycja zdjęć produktów z banerami prezentującymi produkty w zastosowaniu praktycznym. Sklep internetowy dla firmy Decolicious został zaprojektowany i stworzony w lekkiej, jasnej formie. Nie ma na nim żadnego ciężkiego elementu, a całość jest zdobiona świetnymi obrazami wnętrz, które zdobione są produktami własnie tej firmy. 

Sklep internetowy otwierany jest przez baner sporych rozmiarów, znajdziemy w nim przewijające się obrazy wnętrz pomieszczeń, w których zostały umieszczone sprzedawane produkty. Zadbaliśmy o to by wybrane zdjęcia były podobne kolorystycznie, tak aby nie burzyć wrażenia wizualnej lekkości sklepu internetowego.  

Na potrzeby sklepu internetowego zaprojektowaliśmy również moduł przewijający kategorie produktów, dostępne w sklepie. Moduł oparty jest na tak zwanej karuzeli Owl Carousel.

Niżej znajduje się jeden z naszych flagowych modułów dla Opencart, DC Products. Prezentowana forma to pełne ustawienie modułu. Możemy w nim ustawić tytuł oraz opis danego działu. Możemy również wybrać rodzaj prezentacji produktów. Dostępne są dwie wersje prezentacji. Pierwsza to siatka produktów, druga to karuzela przewijająca produkty. Moduł również pozwala na użycie tła dla całej przestrzeni, tak jak ma to w prezentowanym przypadku. Oprócz mnogich ustawień funkcjonalnych, moduł zapewnia również ustawienia wyglądu treści: grubość, kolor, wielkość czcionki. 

Na stronie został również zainstalowany moduł DC Newsletter, wspomagający marketing.

Sklep internetowy został zintegrowany z systemem baselinker

Informacje

  • Odwiedź sklep online: http://www.decolicious.pl/

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.