Sklep internetowy strona główna
Sklep internetowy kategoria
Sklep internetowy karta produktu

Sklep internetowy Made in Design

    • Sklepy internetowe
  • 17 czerwiec 2017
  • 1898

W ciągu kilku lat tworzenie sklepów internetowych dość mocno ewoluowało. Do niedawna mogliśmy spotkać platformy sprzedażowe z promocją na stronie startowej w postaci wykazu produktów najnowszych, tych w promocji lub polecanych przez sprzedawcę. Rozwój technologi, a zwłaszcza prędkości łączy internetowych sprawił, że dzisiaj można pokazać o wiele więcej niż tylko mały obrazek. Mnogość konkurencji sprawiła, że każdy e-commerce chce się czymś wyróżniać, chce być oryginalny, inny niż wszystkie. Tak zrodził się styl prezentacji kategorii, nowości za pomocą banerów zdjęć. Podobny zabieg możecie obejrzeć w naszej realizacji sklepu internetowego o tematyce sportowej. Profesjonalny obraz znacznie bardziej zachęca do kupna lub zwiedzenia danej kategorii, niż sam obraz produktu. Te zabiegi faktycznie zwiększają sprzedaż online i sprawiają, że sklep internetowy staje się oryginalny.

Nasza najnowsza realizacja składa się własnie z kolaży tego typu banerów, reprezentujących nowe kolekcje produktów, produkty objęte przeceną lub nawet porą roku. Sklep internetowy Made in Design powstał dla firmy zajmującej się sprzedażą produktów dekoratorskich, mebli oraz gadżetów ułatwiających nasze codzienne życie. 

Strona główna sklepu internetowego została wykonana jako wyżej omawiany kolaż banerów promujących to kategorię, to sprzedaż sezonową czy nowe grupy produktów. Pierwszym banerem jest pokaz slajdów, który ma zachęcić użytkownika do kupna lub odwiedzenia działu pasującego do danej pory roku. Kolejne banery prezentują najnowsze produkty, kolekcje z danego roku lub najbardziej popularne marki produktów, które sprzedawcy posiadają w swojej ofercie. 

Niżej nie może zabraknąć typowej karuzeli, która w przypadku tego sklepu wyświetla rekomendowane produkty przez sprzedawcę. 

W dolnej części strony głównej sklepu online zlokalizowane są dwa banery prowadzące do działów inspiracji. Tam prezentowane są produkty najbardziej znany projektantów, przedmiotów codziennego użytku.

Każda kategoria główna sklepu internetowego ma swoją ścianę główną prezentującą nowości, najczęściej sprzedawane produkty w postaci banerów zawierających profesjonalne zdjęcia. Kliknięcie któregokolwiek z nich przenosi nas do wykazu produktów pasujących do zapytania.

Sklep internetowy został wyposażony również w szereg dodatkowych funkcjonalności jak na przykład filtry bogate w opcje, pozwalające na wyświetlanie produktów według odpowiedniego koloru, przedziału cenowego, materiału użytego do jego produkcji oraz wiele innych. 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://www.madeindesign.com/