Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy strona główna
Sklep internetowy kategoria
Sklep internetowy karta produktu

Sklep internetowy Made in Design

    • Sklepy internetowe
  • 17 czerwiec 2017
  • 2315

W ciągu kilku lat tworzenie sklepów internetowych dość mocno ewoluowało. Do niedawna mogliśmy spotkać platformy sprzedażowe z promocją na stronie startowej w postaci wykazu produktów najnowszych, tych w promocji lub polecanych przez sprzedawcę. Rozwój technologi, a zwłaszcza prędkości łączy internetowych sprawił, że dzisiaj można pokazać o wiele więcej niż tylko mały obrazek. Mnogość konkurencji sprawiła, że każdy e-commerce chce się czymś wyróżniać, chce być oryginalny, inny niż wszystkie. Tak zrodził się styl prezentacji kategorii, nowości za pomocą banerów zdjęć. Podobny zabieg możecie obejrzeć w naszej realizacji sklepu internetowego o tematyce sportowej. Profesjonalny obraz znacznie bardziej zachęca do kupna lub zwiedzenia danej kategorii, niż sam obraz produktu. Te zabiegi faktycznie zwiększają sprzedaż online i sprawiają, że sklep internetowy staje się oryginalny.

Nasza najnowsza realizacja składa się własnie z kolaży tego typu banerów, reprezentujących nowe kolekcje produktów, produkty objęte przeceną lub nawet porą roku. Sklep internetowy Made in Design powstał dla firmy zajmującej się sprzedażą produktów dekoratorskich, mebli oraz gadżetów ułatwiających nasze codzienne życie. 

Strona główna sklepu internetowego została wykonana jako wyżej omawiany kolaż banerów promujących to kategorię, to sprzedaż sezonową czy nowe grupy produktów. Pierwszym banerem jest pokaz slajdów, który ma zachęcić użytkownika do kupna lub odwiedzenia działu pasującego do danej pory roku. Kolejne banery prezentują najnowsze produkty, kolekcje z danego roku lub najbardziej popularne marki produktów, które sprzedawcy posiadają w swojej ofercie. 

Niżej nie może zabraknąć typowej karuzeli, która w przypadku tego sklepu wyświetla rekomendowane produkty przez sprzedawcę. 

W dolnej części strony głównej sklepu online zlokalizowane są dwa banery prowadzące do działów inspiracji. Tam prezentowane są produkty najbardziej znany projektantów, przedmiotów codziennego użytku.

Każda kategoria główna sklepu internetowego ma swoją ścianę główną prezentującą nowości, najczęściej sprzedawane produkty w postaci banerów zawierających profesjonalne zdjęcia. Kliknięcie któregokolwiek z nich przenosi nas do wykazu produktów pasujących do zapytania.

Sklep internetowy został wyposażony również w szereg dodatkowych funkcjonalności jak na przykład filtry bogate w opcje, pozwalające na wyświetlanie produktów według odpowiedniego koloru, przedziału cenowego, materiału użytego do jego produkcji oraz wiele innych. 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://www.madeindesign.com/

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.