sklep Malinowy chruśniak
sklep Malinowy chruśniak

Sklep internetowy ze zdrową żywnością

    • Sklepy internetowe
  • 21 styczeń 2018
  • 1732

O samej realizacji już wspominaliśmy na łamach naszego serwisu internetowego, w artykule Poznański sklep ze zdrową żywnością. Czas przeanalizować samą budowę naszej nowej produkcji i zamieścić ją w portfolio - zasługuje na to. Zazwyczaj sklepy internetowe wspieramy systemem zarządzania treścią Opencart - jest on prosty w obsłudze i posiada bogatą funkcjonalność, ale na tle konkurencji wyróżnia go przede wszystkim szybkość działania i intuicyjny interfejs. W przypadku sklepu internetowego dla firmy Malinowy Chruśniak ze względów wymagań pewnych modułów, cały serwis został oparty na platformie x-cms. Jest to system zarządzania treścią naszego autorstwa. 

Sklep internetowy został wykonany w nowoczesnym, ciepłym stylu nawiązującym do natury. Dla serwisu internetowego zostały przygotowane specjalne moduły prezentujące najnowsze produkty czy produkty objęte promocją. Siłą wizualną sklepu są wysokiej jakości zdjęcia, które w raz z oryginalną szatą graficzną sprawiają że sklep przegląda się bardzo przyjemnie, a kolejne zakładki odwiedzane są z czystej ciekawości co na nich znajdziemy.

Zaprojektowany sklep online ma jedną dość nietypową funkcjonalność - pozwala zamawiać towar z dowozem do domu dla wybranych miejscowości. W systemie zostały zaimplementowane funkcje, które rozszerzają usługi kurierskie w zależności od adresu dostawy. W przypadku miast zadeklarowanych w ustawieniach, włącza się możliwość wyboru firmowego kuriera. Nasze zakupy w ten sam dzień trafiają do naszych domów. 

Sklep internetowy jest też wyposażony w dość rozbudowane narzędzie służące do prowadzenia bloga. 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: http://www.malinowy-chrusniak.pl/