Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

sklep Malinowy chruśniak
sklep Malinowy chruśniak

Sklep internetowy ze zdrową żywnością

    • Sklepy internetowe
  • 21 styczeń 2018
  • 2244

O samej realizacji już wspominaliśmy na łamach naszego serwisu internetowego, w artykule Poznański sklep ze zdrową żywnością. Czas przeanalizować samą budowę naszej nowej produkcji i zamieścić ją w portfolio - zasługuje na to. Zazwyczaj sklepy internetowe wspieramy systemem zarządzania treścią Opencart - jest on prosty w obsłudze i posiada bogatą funkcjonalność, ale na tle konkurencji wyróżnia go przede wszystkim szybkość działania i intuicyjny interfejs. W przypadku sklepu internetowego dla firmy Malinowy Chruśniak ze względów wymagań pewnych modułów, cały serwis został oparty na platformie x-cms. Jest to system zarządzania treścią naszego autorstwa. 

Sklep internetowy został wykonany w nowoczesnym, ciepłym stylu nawiązującym do natury. Dla serwisu internetowego zostały przygotowane specjalne moduły prezentujące najnowsze produkty czy produkty objęte promocją. Siłą wizualną sklepu są wysokiej jakości zdjęcia, które w raz z oryginalną szatą graficzną sprawiają że sklep przegląda się bardzo przyjemnie, a kolejne zakładki odwiedzane są z czystej ciekawości co na nich znajdziemy.

Zaprojektowany sklep online ma jedną dość nietypową funkcjonalność - pozwala zamawiać towar z dowozem do domu dla wybranych miejscowości. W systemie zostały zaimplementowane funkcje, które rozszerzają usługi kurierskie w zależności od adresu dostawy. W przypadku miast zadeklarowanych w ustawieniach, włącza się możliwość wyboru firmowego kuriera. Nasze zakupy w ten sam dzień trafiają do naszych domów. 

Sklep internetowy jest też wyposażony w dość rozbudowane narzędzie służące do prowadzenia bloga. 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: http://www.malinowy-chrusniak.pl/

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.