Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy z odzieżą sportową
Sklep internetowy z odzieżą sportową
Sklep internetowy z odzieżą sportową

Sklep internetowy z odzieżą sportową

    • Sklepy internetowe
  • 30 wrzesień 2016
  • 2361

Sklep internetowy stworzony dla firmy zajmującej się sprzedażą odzieży sportowej. Sklep otrzymał nietypową stronę startową. Zamiast modułów prezentujących czy to w statycznej formie czy to w karuzeli, wyświetlają się banery z klimatowymi zdjeciami, prezentującymi produkty w użyciu. Każdy baner zawiera opic oraz przycisk namawiający użytkownika do kliknięcia. Inna forma sprawiła, że sklep wyróżnia się na tle konkurencji.

Sklep internetowy został wyposażony w wiele rodzajów płatności elektronicznych - w najpopularniejsze w Niemczech. Projekt został zintegrowany z socjal mediami oraz otrzymał certyfikat SSL najwyższej rangi. 

Głównym atutem sklepu internetowego są zdjęcia. Obrazy produktów i banerów są wysokiej jakości i w pełnij oddają wygląd produktów rzeczywistości, jest to niezbędne by sklep online mógł zdobyć zaufanie klienta do danego produktu.

Kolejny dodatkiem w sklepie jest funkcjonalny newsletter, który pozwala na podtrzymywanie kontaktu z klientem.

Informacje

  • Odwiedź sklep online: blue-tomato.com

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.