Tworzenie sklepu internetowego Kraków

Żyjemy w pięknych czasach w których mamy dostęp do każdego produktu jaki sobie wymyślimy, nie wychodząc z domu. Mieszkając w Krakowie możesz siedząc w wygodnym fotelu robić zakupy w sklepie internetowym z produktami regionalnymi z nad Bałtyku. Internet znacznie zmniejszył świat. Sklep internetowy to świetny pomysł na biznes. Jest to rozwiązanie dla osób mieszkających w małych miejscowościach oraz duża szansa biznesowa dla osób mieszkających w dużych miastach takich jak Kraków. 

Jeżeli chcesz dołączyć do sprzedawców działających w internecie, potrzebujesz zaopatrzyć się w dwie rzeczy: sklep internetowy oraz dostęp do internetu. My Ci pomożemy w zaprojektowaniu oraz stworzeniu nowoczesnego sklepu internetowego nastawionego na sprzedaż. Na start otrzymasz wachlarz funkcji niezbędny dla sklepu internetowego działającego w Krakowie oraz nastawionego na sprzedaż w całej Polsce. 

Zobacz naszą ofertę dla sklepów internetowych

Jak stworzyć sklep internetowy w Krakowie?

To bardzo proste. Zastanów się co byś chciał sprzedawać, czy jesteś w stanie zakupić towar czy jednak chciałbyś spróbować ze sprzedażą dropshipping. Czy chcesz sprzedawać na terenie Krakowa czy na terenie całego kraju, a może świata? Następnie napisz lub zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci ofertę. Jeżeli spodoba Ci się, podpiszemy umowę i przystąpimy do tworzenia sklepu internetowego. Oddamy Ci sklep internetowy gotowy do sprzedaży. Będzie posiadał wszystkie niezbędne bramki płatnicze jak: PayU, Przelewy24 czy Paypal. Dołączymy do sklepu internetowego metody wysyłek uniwersalnego kuriera czy paczkomaty.

Sklep umieścimy na szybkim serwerze pod wskazaną przez Ciebie domeną. Od tej pory możesz sprzedawać produkty regionalnie w Krakowie lub gdziekolwiek zechcesz.

Czy opłaca się założyć sklep internetowy w Krakowie?

Odpowiedź jest jednoznaczna. Oczywiście że się opłaca założyć sklep internetowy w Krakowie. W przypadku dużego miasta jak Kraków, otwarcie sklepu internetowego, jest kilkukrotnie tańsze niż otworzenie odpowiednika stacjonarnego. Mają na to wpływ kilka rzeczy. Przede wszystkim odpada nam konieczność wynajęcia lokalu pod sklep. W Krakowie wynajęcie lokalu pod sklep jest drogie.

Mamy dostęp do większej ilości potencjalnych klientów lokalnych. Jeżeli otworzysz sklep stacjonarny w Krakowie to nie koniecznie klienci będą fatygować się do Ciebie z drugiego końca miasta. Znajdą coś w Krakowie bliżej. Świadcząc własne dostawy w sklepie internetowym możesz mieć dostęp do znacznie większej liczby potencjalnych klientów.

Zalety prowadzenia sklepu internetowego w Krakowie

Duże miasta jak Kraków dają nowe możliwości dla sprzedawców online. Przede wszystkim mamy dostęp do ogromnego rynku jakim jest Kraków. Z powodzeniem sklep internetowy w Krakowie może być prowadzony lokalnie lub dodatkowo globalnie. Sklep internetowy znacznie łatwiej i taniej promuje się lokalnie niż globalnie. Znajomość własnego miasta, własna siatka znajomych w socialmediach dodatkowo ułatwią nam promocję sklepu internetowego na terenie Krakowa i pozyskanie sporej grupy potencjalnych klientów. 

Prowadzenie sklepu internetowego wymaga od nas minimalnych nakładów logistycznych. Możemy postawić na własną dostawę w określonych godzinach, a tym samym dostarczyć towar klientom jeszcze tego samego dnia. Twoi klienci to na pewno docenią.

Otworzenie sklepu internetowego w Krakowie ma znacznie niższy próg finansowy wejścia w świat biznesu, niższy próg finansowy sukcesu promocji sklepu internetowego.  

Jak promować sklep internetowy w Krakowie?

Promocja sklepu internetowego w Krakowie jest znacznie tańsza i wydajniejsza niż promocja sklepu internetowego na terenie całego kraju. Sklep internetowy lokalnie dość łatwo się promuje i tutaj mamy przestrzeń do zaoszczędzenia na agencja SEO, jeżeli sami spróbujemy swoich sił w promocji sklepu internetowego w Krakowie. 

Najlepsze efekty da promocja fizyczna, poligraficzna połączona z promocją internetową, zwłaszcza w social mediach i  to na nich powinniśmy skupić się najmocniej jeżeli chodzi o promocję sklepu internetowego w internecie. 

W przypadku poligrafii promować sklep internetowy korzystając:

  1. z tradycyjnych ulotek, roznoszonych po mieszkaniach osiedlach domków jednorodzinnych, dołączanych do zamówień
  2. wizytówek
  3. banerów rozlokowanych w różnych częściach miasta Krakowa
  4. reklamy zamieszczanej w lokalnych gazetach
  5. oklejonego samochodu
  6. firmowych koszulek

W przypadku social mediów korzystamy:

  1. z powiększanej siatki znajomych i prezentowaniu im postów związanych z naszym sklepem internetowym działającym na terenie Krakowa
  2. promowaniem wartościowych, chwytliwych postów na Facebook
  3. organizowaniem konkursów

Własny transport to nie tylko wolność od umów kurierskich i możliwość dostarczenia zakupów w ten sam dzień, dobrze zaprojektowana reklama na samochód, pojawiająca się w różnych zakątkach Krakowa, każdego dnia to też świetna reklama.