Sklep internetowy odzieżowy z Warszawy

Sklep internetowy z odzieżą

    • Sklepy internetowe
  • 11 luty 2018
  • 1747

Oddaliśmy do użytku nowy sklep internetowy stworzony dla firmy Svoi z Warszawy. Sklep internetowy wykonany jest w minimalistycznym stylu. Nie z najdziesz na nim żadnych elementów, które byłyby nie potrzebne. Wszystkie elementy są ograniczone do minimum. Sklep internetowy został oparty na platformie Opencart, która z kolei została zmodyfikowana tak by spełnić oczekiwania zamawiającego.

Dla warszawskiej firmy zostały zaprojektowane dodatkowe moduły, wyświetlające slajdy informacyjne na stronie głównej, banery składające się z obrazów czy blok pozwalający na zapisanie się do newslettera. 

Nowością, której domyślnie nie znajdziemy w Opencart to lista projektantów. Stworzyliśmy zestawienie projektantów współpracujących ze sklepem internetowym, które składa się z zdjęcia nazwy oraz odnośnika prowadzącego do listy zawierającej produkty danego projektanta. 

Kolejną zmianą jest nowa lista produktów, która pozwala na większą interakcję z użytkownikiem. Lista produktów, wyświetla dwa zdjęcia danego produktu, drugie jest widoczne po najechaniu kursorem na produkt. Dodaliśmy również dodatkowe oznaczenia w przypadku gdy produkt jest objęty promocją, gdy jest nowy, gdy zostanie ostatnia sztuka danego produktu lub jest kupowany bardzo często.

Kolejne modyfikacje silnika znajdziemy na karcie produktów, gdzie dodaliśmy własną galerię produktów. Zmodyfikowaliśmy też wyświetlanie opisu produktu. 

Sklep internetowy dla Svoi jest w pełni responsywny i wygodnie przegląda się go na urządzeniach mobilnych.

Sklep warto zobaczyć online.

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: http://www.svoi.pl