Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy odzieżowy z Warszawy

Sklep internetowy z odzieżą

    • Sklepy internetowe
  • 11 luty 2018
  • 2289

Oddaliśmy do użytku nowy sklep internetowy stworzony dla firmy Svoi z Warszawy. Sklep internetowy wykonany jest w minimalistycznym stylu. Nie z najdziesz na nim żadnych elementów, które byłyby nie potrzebne. Wszystkie elementy są ograniczone do minimum. Sklep internetowy został oparty na platformie Opencart, która z kolei została zmodyfikowana tak by spełnić oczekiwania zamawiającego.

Dla warszawskiej firmy zostały zaprojektowane dodatkowe moduły, wyświetlające slajdy informacyjne na stronie głównej, banery składające się z obrazów czy blok pozwalający na zapisanie się do newslettera. 

Nowością, której domyślnie nie znajdziemy w Opencart to lista projektantów. Stworzyliśmy zestawienie projektantów współpracujących ze sklepem internetowym, które składa się z zdjęcia nazwy oraz odnośnika prowadzącego do listy zawierającej produkty danego projektanta. 

Kolejną zmianą jest nowa lista produktów, która pozwala na większą interakcję z użytkownikiem. Lista produktów, wyświetla dwa zdjęcia danego produktu, drugie jest widoczne po najechaniu kursorem na produkt. Dodaliśmy również dodatkowe oznaczenia w przypadku gdy produkt jest objęty promocją, gdy jest nowy, gdy zostanie ostatnia sztuka danego produktu lub jest kupowany bardzo często.

Kolejne modyfikacje silnika znajdziemy na karcie produktów, gdzie dodaliśmy własną galerię produktów. Zmodyfikowaliśmy też wyświetlanie opisu produktu. 

Sklep internetowy dla Svoi jest w pełni responsywny i wygodnie przegląda się go na urządzeniach mobilnych.

Sklep warto zobaczyć online.

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: http://www.svoi.pl

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.