Sklep internetowy z odzieżą - strona główna
Sklep internetowy z odzieżą - karta produktu
Sklep internetowy z odzieżą - katalog produktów

Sklep internetowy z odzieżą

    • Sklepy internetowe
  • 16 czerwiec 2017
  • 1574

Jeżeli nie wiesz jak by mógł wyglądać Twój sklep internetowy - odzieżowy i szukasz czegoś nietypowego, koniecznie odwiedź naszą realizację dla firmy właśnie z tej branży. Stworzyliśmy nowy e-commerce, nawiązujący do starożytności - tematyki kolekcji produktów. Sklep internetowy został wykonany dla firmy niemieckiej o polskich korzeniach znajdującej się w Cottbus. Sklep internetowy został wykonany w bardzo nowoczesnym stylu, obrazy wplecione w szatę graficzną nadają sklepowi odpowiedni klimat, nawiązujący do charakterystyki produktu. Jeżeli posiadasz ciekawy, niepowtarzalny asortyment produktów, warto jest tą cechę podkreślić na przykład wplatając ją w szatę graficzną. Sklep internetowy to specyficzne miejsce w sieci, gdzie jakość obrazów odgrywa priorytetową rolę. Nie chodzi tylko o zdjęcia produktów. Wszystkie obrazy używane w obrębie sklepu online powinny być jak najwyższej jakości, powinny być też odpowiednio zoptymalizowane tak by nie przedłużać nadmiernie czasu potrzebnego na załadowanie treści. 

W prezentowanym projekcie użyliśmy kolekcji profesjonalnych zdjęć. To dzięki nim sklep internetowy ma charakter taki jaki ma. W serwisie sprzedażowym zastosowaliśmy wiele interakcji z użytkownikiem. Graficzna starożytność połączona z najnowszymi technologiami internetowymi. Brzmi ciekawie? Warto to zobaczyć na żywo. 

Baner strony internetowej składa się z dwóch zdjęć, prezentujących główne kategorie sklepu internetowego, kliknięcie odsyła użytkownika do odzieży damskiej lub odzieży męskiej. Dodaliśmy również kilka efektów interakcyjnych, dzięki którym baner reaguje na ruch kursora. 

Projektowanie sklepu internetowego wymaga stworzenie wszystkich elementów w jak najbardziej czytelnej formię. W tej realizacji udało się to z pewnością. Katalog produktów został przedstawiony w bardzo estetycznej, jasnej formie, która dobrze kontrastuje ze zdjęciami produktów, szata graficzna w tym przypadku stała się opisem wokół obrazów, nadającym odpowiedni klimat.

Niżej zamieściliśmy moduł prezentujący najnowsze ciuchy z kolekcji firmy. Moduły tego typu najbardziej cenione są przez stałych klientów sklepu internetowego. Badania pokazują, że stali bywalcy nie przeglądają tak już katalogu produktów, jak nowi użytkownicy. Korzystają natomiast z list produktów objętych promocją oraz z modułów prezentujący to czego jeszcze danych klient nie widział, czyli najnowszych produktów w danym sklepie.

Kolejny moduł to baner wyświetlający film prezentujący sesję zdjęciową, która została wykonana na potrzeby sklepu internetowego, aby produkty znajdujące się w bazie danych miały najwyższej jakości zdjęcia. 

 

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: shop.dis-iratis-natus.com