Sklep internetowy z ogrodzeniami
Ogrodzenia - sklep internetowy
karta produktu sklepu internetowego
formularz w sklepie internetowym

Sklep internetowy z ogrodzeniami

    • Sklepy internetowe
  • 07 kwiecień 2017
  • 1545

Stworzyliśmy jeden z najnowocześniejszych sklepów z elementami do ogrodzeń w Polsce. Wypuszczając go na głębokie wody nie było ładniejszego. Na wygląd sklepu internetowego miało wpływ kilka czynników głównymi były jakościowe zdjęcia oraz głęboka interakcja. Tworząc sklep internetowy dla firmy Oskar, zastosowaliśmy wspaniały moduł slider'a, który pozwala na tworzenie wielowarstwowych pokazów slajdów. Pozwala to na tworzenie slajdów składających się z nieograniczonej ilości zdjęć, pokazujących się w różnym czasie, zachowujących niezależne animacje wejścia i wyjścia. Ta sama zasada tyczy się treści dodawanych do poszczególnych slajdów. 

Na stronie głównej sklepu internetowego znajduje się również prezentacja produktów. Moduł składa się z trzech zakładek. Pierwsza prezentuje najnowsze produkty. Druga najczęściej kupowane i trzecia polecane produkty. Polecane produkty do prezentacji wybiera administrator sklepu internetowego. Przełączanie zakładek wywołuje również ciekawe animacje. Najechanie kursorem myszki na zdjęcia poszczególnych produktów, powoduje wyświetlenie drugiego zdjęcia. Kliknięcie czerwonego symbolu na zdjęciu otwiera okno popup ze szczegółami produktu. 

Na uwagę zasługuje również górna nawigacja sklepu internetowego. Zawiera ona elementy nawigujące składające się nie tylko z samego tekstu ale też obrazów, a nawet całych modułów. Zakładka "Wszystkie produkty" prezentuje zdjęcia oraz nazwy wszystkich kategorii dostępnych w sklepie internetowym. Kolejne nawigują do poszczególnych kategorii, których reprezentują nazwę. Jednak po rozwinięciu mamy dostęp do opisu kategorii oraz modułu wyświetlającego najnowsze produkty dodane do rozwiniętej właśnie kategorii.

Kolejne moduły to informacje blokowe oraz banery, które można w pełni kontrolować w panelu administratora sklepu. Pod nimi znajduje się mini galeria wyświetlająca zdjęcia ostatnich realizacji, w których wykorzystano produkty sprzedawane w sklepie online

Sklep internetowy jest responsywny.

 

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: http://www.ogrodzenia-oskar.pl/