Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy z odzieżą
Sklep internetowy z odzieżą
Sklep internetowy z odzieżą

Sklep internetowy odzieżowy

    • Sklepy internetowe
  • 29 wrzesień 2016
  • 1716

Sklep internetowy z asortymentem z działu odzieżowego. Głównym naciskiem przy produkcji był design w formie minimalistycznej. Zamiast dodawać moduły, banery, karuzele przewijające produkty jak zazwyczaj, tym razem szliśmy w odwrotną stronę - zaczeliśmy wyrzucać ze sklepu moduły znajdujące się na domyślnym funkcjonalnym wyposażeniu sklepu internetowego.

Sklep prezentowany został możliwie jak najbardziej odchudzony. Funkcje administratora do zarządzania produktami oraz klientami oczywiście pozostał nietknięty. Główne zmiany objęły stronę frontową sklepu. Wszystkie obrazy zamieszczane na sklepie są spójne kolorystycznie oraz pod względem stylu. Jak tego dokonać? Należy wszystkie produkty sfotografować tym samy sprzętem, najlepiej przez jedną osobę, następnie podczas obróki zdjęcia użyć dla wszystkich zdjęć tego samego filtra.

Prezentowany sklep jest w pełni responsywną realizacją, posiada również wsparcie bogatego funkcjonalnie systemu zarzadzania treścią.

Informacje

  • Odwiedź sklep online: stampd.com

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.