Baner

Tworzenie sklepu internetowego z Design Cart

Stworzymy dla Ciebie sklep internetowy z szerokim wachlarzem funkcjonalności, który po opuszczeniu naszego warsztatu będzie gotowy do sprzedaży. Sklep internetowy, który od nas otrzymasz będzie w pełni responsywny, dzięki czemu jego obsługa na urządzeniach mobilnych będzie samą przyjemnością. Wszystkie sklepy internetowe które tworzymy posiadają:

 • system zarządzania treścią

 • responsywny layout

 • optymalizację SEO

 • gotowość do sprzedaży

Zamów sklep internetowy

Jak powinien wyglądać sklep internetowy?

Twój sklep internetowy powinien być wyjątkowy. Powinien wyróżniać się z tłumu, być liderem wśród konkurencji. Sklep internetowy, który dla Ciebie zaprojektujemy i stworzymy będzie posiadał artystyczną szatę graficzną o przemyślanej kompozycji. Na każdym urządzeniu będzie świetnie wyglądał.

Zamawiając sklep internetowy w Design Cart otrzymasz indywidualnie zaprojektowaną szatę graficzną. Nie używamy szablonów i innych gotowców. Całość tworzymy dla Ciebie od zera zgodnie z obecnie panującymi standardami webowymi.

Współpracując z Design Cart Twój sklep internetowy będzie:

 • posiadał dedykowaną szatę graficzną

 • nowoczesną szatę graficzną zgodną z obowiązującymi standardami webowymi

 • responsywny

 • przejrzysty

 • estetyczny

 • dopasowany do przyzwyczajeń użytkowników

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego?

Cena stworzenia sklepu internetowego zależy od jego końcowej funkcjonalności. W Design Cart za sklep internetowy, w wersji podstawowej zapłacisz 5990zł brutto. Wersja podstawowa sklepu internetowego to nasz pakiet specjalny spełniający oczekiwania ponad 90% naszych klientów. W pakiecie podstawowym znajdziesz wszystkie potrzebne funkcje do sprzedaży internetowej w tym płatności PayU czy metodę wysyłki Inpost.

Nie ma górnej granicy cenowej dla sklepu internetowego. Sklep internetowy jest jak ogród możesz go doskonalić każdego roku, możesz też zamówić wszystko naraz...i, i tak go doskonalić każdego roku.

 

Od czego zależy cena sklepu internetowego?

 

Cena sklepu internetowego zależy głównie od:

 • jego zestawu funkcji

 • systemu e-commerce użytego do jego produkcji

 • rozbudowania i interakcyjności szaty graficznej

Jak stworzyć sklep internetowy krok po kroku?

Tworzenie sklepu internetowego zaczyna się od pomysłu na biznes

Tworzenie sklepu internetowego zaczyna się od pomysłu na biznes. Musisz mieć pomysł na siebie w sieci i dobrze się w tym czuć. Następnie należy przeanalizować rynek sklepów internetowych w Polsce. Czy jest zapotrzebowanie na dany produkt? Czy jestem w stanie konkurować z innymi sklepami internetowymi? Możesz otworzyć tradycyjny sklep internetowy, możesz pomyśleć również nad sklepem internetowym sprzedającym w modelu dropshipping.

Zebranie informacji o konkurencyjnych sklepach internetowych. Musimy wiedzieć z kim przyjdzie nam konkurować. Musimy znać mocne strony konkurencji i ich sklepów internetowych oraz te słabe. Warto sporządzić sobie listę minusów i plusów. Punkty te mogą służyć za świetne wskazówki tego co powinniśmy wdrożyć na swoim sklepie internetowym oraz tego czego powinniśmy unikać.

Zebranie informacji o konkurencyjnych sklepach internetowych
Zlecenie tworzenia sklepu internetowego firmie Design Cart

Zlecenie tworzenia sklepu internetowego firmie Design Cart. Gdy już masz potrzebne informacje przygotowane, wiesz co chcesz sprzedawać oraz z kim będziesz konkurował, czas byś skontaktował się z nami. Wystarczy że wyślesz zapytanie mailowe do nas z przygotowanymi materiałami, aby w ciągu 24 godzin prześlemy Ci ofertę.

Podpisanie umowy na stworzenie sklepu internetowego. Jeżeli nasza oferta Ci spodoba się czas byśmy się związali umową i zabezpieczyli każdą ze stron. To moment też w którym startujemy z pracami.

Podpisanie umowy na stworzenie sklepu internetowego
Tworzenie sklepu internetowego

Tworzenie sklepu internetowego. To główny proces i najdłuższy. Na tym etapie projektowana jest szata graficzna sklepu internetowego, którą następnie razem z Tobą dopracowujemy. Na tym etapie sklep internetowy jest również programowany.

Testowanie sklepu internetowego. Gdy sklep internetowy jest już zaprogramowany, umieszczamy go na naszym serwerze w celu przeprowadzenia szerszych testów oraz aby Ci go zaprezentować.

Testowanie sklepu internetowego
Przeniesienie sklepu internetowego na serwer klienta

Przeniesienie sklepu internetowego na serwer klienta. Poprawnie działający sklep internetowy zostaje przeniesiony na Twój serwer, przekazujemy dane dostępowe oraz materiały instruktażowe. Możesz zacząć sprzedawać.

Jaki sklep internetowy wybrać? SaaS, Opensource czy dedykowany?

Na rynku dominują trzy typy oprogramowania dla sklepów internetowych o których więcej dowiesz się w artykule: Rodzaje platform dla sklepów internetowych. Wybór każdego z rozwiązań wpływa na dalszy rozwój sklepu internetowego, dlatego warto wiedzieć czego tak naprawdę potrzebujesz.

Sklep internetowy SaaS

Po sklep internetowy SaaS warto sięgnąć, gdy chcesz szybko zacząć sprzedaż. Nie potrzebujesz dedykowanej szaty graficznej czy specjalnych funkcjonalności. Sklep internetowy w tym modelu nie jest Twoją własnością, jedynie dzierżawisz oprogramowanie w ramach miesięcznej opłaty i często prowizji od sprzedaży.

Sklep internetowy Opensource

Jest to najczęściej wybierany model sklepu internetowego. Cechuje go niski koszt wdrożenia ogromna funkcjonalność. Jego zaletą jest jego skalowalność, dowolna droga rozwoju. Mając dostęp do plików możemy zlecać różnym firmom rozbudowę, przenosić sklep internetowy z serwera na serwer. Dla sklepów internetowych opensource powstało wiele darmowych rozszerzeń, które znacznie podwyższają funkcjonalność sklepu internetowego. Polecany jest dla sklepów internetowych nastawionych na rozwój i ciągłe dopasowywanie się do potrzeb klienta.

Sklep internetowy dedykowany

Sklep internetowy dedykowany to sklep „uszyty na miarę”, ściśle, idealnie dopasowany do twych potrzeb. Jest to najdroższe rozwiązanie i wymagające najdłuższego czasu wdrażania. Sklepy dedykowane co raz częściej zastępowane rozwiązaniami opensource z racji tego, ze te są obecnie bardzo elastyczne i można dla nich przygotować dowolne rozszerzenie, które może całkowicie zmienić jego działanie.

Tworzenie sklepu internetowego Opensource

Tworzenie sklepu internetowego na oprogramowaniu opensource to najlepszy możliwy wybór. Obsługujemy wielu klientów, którzy zaczynali od platform SaaS i w pewnym momencie napotkali na ścianę, w postaci braku potrzebne funkcjonalności. Dla platform opensource istnie mnóstwo rozszerzeń. Do tego najpopularniejszymi platformami dla sklepów internetowych zajmuje się wiele agencji interaktywnych, co sprawia że rozbudowa platformy opensource jest tańsza niż zamówienie u Twórcy oprogramowania SaaS odpowiedniej funkcjonalności pisanej na zamówienie, o ile taka możliwość jest.

Specyfikacja podstawowego sklepu internetowego

System

 1. Możliwość stworzenia kilku sklepów niezależnych
 2. Możliwość tworzenia kopii zapasowej
 3. Instalator rozszerzeń
 4. Podstrony z treścią
 5. Informacja o plikach cookie
 6. Możliwość kupowania bez rejestracji

Marketing

 1. Program partnerski
 2. Promocje
 3. Kupony
 4. Rabaty
 5. Program punktowy
 6. Newsletter

Raporty

 1. Raporty ze sprzedaży

Produkty

 1. Brak limitów na produkty, kategorie, zdjęcia
 2. Kategorie produktów
 3. Opcje produktów
 4. Atrybuty produktów
 5. Produkty (w cenie pakietu dodajemy 10)
 6. Produkty do pobrania
 7. Filtry produktów
 8. Producenci
 9. Strona producenta

Zamówienia

 1. Statusy zamówień
 2. Powiadomienia e-mail
 3. Edycja zamówień

Design

 1. Responsywna szata graficzna
 2. Moduły wyświetlające produkty (najnowsze, promocyjne, polecane, najczęściej kupowane)
 3. Moduł wyświetlający loga producentów

Logistyka, usprawnienia sprzedaży

 1. Magazyn
 2. Obsługa wielu walut
 3. Możliwość instalacji dodatkowych wersji językowych
 4. Płatność PayPal, PayU
 5. Podatki

Klienci

 1. Zarządzanie użytkownikami
 2. Grupy klientów
 3. Ocenianie produktów
 4. Komentowanie produktów

Promocja sklepu internetowego

Jest to niezwykle ważny proces nie tylko dla sklepu internetowego ale dla wszystkich serwisów działających w sieci. Promocja biznesu e-commerce to promocja firmy oraz budowanie marki oraz jej świadomości. Zajmujemy się promocją sklepów internetowych w internecie. Na promocję sklepu internetowego składają się takie metody jak:

 • pozycjonowanie sklepu w wyszukiwarkach internetowych,
 • promowanie sklepu internetowego na mediach społecznościowych, głównie na Facebook,
 • marketing szeptany na forach internetowych oraz komentarzach blogowych
 • optymalizacją SEO już istniejących serwisów internetowych

Rozumiemy też, że często nowi przedsiębiorcy startujący ze swym biznesem online mają bardzo ograniczone budżety, dlatego na naszej stronie znajdziesz artykuły omawiające samodzielną promocję w sieci internetowej.

Zapytaj o ofertę

Cechy sklepu internetowego

Featured image

Ilość wprowadzonych produktów

Cena z cennik zawiera dodanie 10 produktów do Twojego nowego sklepu internetowego. Dodawanie produktów do sklepu jest na tyle proste, że zdecydowaliśmy się wyciągnąć ten proces z wyceny z racji, że wielu klientów dokonuje tego samodzielnie, poznając tym samy możliwości systemu i jego prostą obsługę. Oczywiście usługa dalej istnieje, jeżeli chcesz abyśmy dodali wszystkie produkty do Twojego sklepu internetowego, powiedz nam o tym.
Featured image

System zarządzania treścią

Wszystkie sklepy internetowe wydawane przez naszą firmę posiadają system zarządzania treścią, który umożliwia pełne zarządzanie produktami, zamówieniami oraz klientami. System CMS umożliwia rozbudowę sklepu o nowe podstrony. 
Featured image

Nieograniczona ilość produktów

Żaden z wykorzystywanych przez nas systemów nie posiada jakichkolwiek ograniczeń co do ilości produktów znajdujących się w sklepie internetowym. Uważamy, że im więcej ich dodasz tym lepiej. Dzięki podziałom kategorii na karty ilość produktów nie wpływa na szybkość działania sklepu. 
Featured image

Atrybuty (cechy) produktów

Dodając produkt w naszych systemach sklepowych masz możliwość opisania ich za pomocą cech lub atrybutów. To może Ci utrzymać maksymalną przejrzystość i dokładnie opisać produkt który chcesz przedstawić na swoim sklepie internetowym.
Featured image

Obsługa wielu wersji językowych

Nasze sklepy internetowe obsługują dowolną ilość wersji językowych. Dzięki tej opcji możesz uczynić swoją platformę sklepową jako międzynarodową platformę sprzedażową, i zarabiać na sprzedaży produktów w wielu krajach z całego świata. Jedynym ograniczeniem jest dostępność tłumaczeń dla danego systemu sklepowego. Jeżeli planujesz ekspansję globalną powiedz nam o tym a dobierzemy najlepszy system do tego celu.
Featured image

Wielowalutowość

Dla swojego sklepu internetowego możesz zdefiniować dowolną ilość walut, a klient odwiedzający Twój sklep online może dowolnie przełączać i konwertować ceny. Waluty są uaktualniane automatycznie, nie musisz więc martwić się o to czy po zmianie kursu będziesz stratny. 
Featured image

Nieograniczona ilość producentów

Tak jak w przypadku produktów i w przestrzeni producentów, nasze sklepy nie posiadają żadnych ograniczeń. Ilość producentów dodawana do sklepu internetowego zależy wyłącznie od Ciebie, nasze e-commerce udźwigną bez problemu każdą ich ilość.
Featured image

Recenzje produktów

Zdecydowanie dobre recenzje produktów mogą poprawić sprzedaż asortymentu sklepowego. Dlatego też i ta opcja jest dostępna w naszych platformach e-commerce. Możesz umożliwić swoim klientom recenzowanie produktów, które kupili, tym samy budować zaufanie w śród nowych klientów odwiedzających Twój sklep.
Featured image

Ocenianie produktów

Jest to bardzo ważna opcja, która ma ogromne znaczenie dla osób, które sprzedają towary wysokiej jakości. Opinie potwierdzające jakość sprzedawanych wyrobów mogą znacznie podwyższyć poziom sprzedaży, a tym samy pozwolą Ci więcej wycisnąć pieniędzy z e-biznesu.
Featured image

Płatności online

Żaden użytkownik chyba nie wyobraża sobie sklepu internetowego bez płatności elektronicznych. Dla polskich sklepów DotPay, PayPal czy PayU jest już chyba standardem do którego przyzwyczaili się już chyba wszyscy użytkownicy. Dla naszych sklepów to też standard.
Featured image

Wysyłka towarów

Posiadamy bogate wsparcie dla wysyłki towarów w Twoim sklepie, bo wiemy że każdy użytkownik ma różne upodobania. W sklepie internetowym powinno się stosować około 3 metod wysyłki być dać klientom wybór najbardziej odpowiadającej im metody.
Featured image

Powiadomienia E-mail

Powiadomienia e-mail to funkcja dla sklepów internetowych dzięki, której nie musisz co chwilę logować się do sklepu internetowego i sprawdzać czy może ktoś coś zamówił. W przypadku zamówienia, anulowania czy też innych akcji, otrzymasz stosowne powiadomienie na skrzynkę pocztową.
Featured image

Autominiatury

Optymalizacja obrazów to bardzo ważny proces w działaniu sklepu internetowego oraz każdej innej strony internetowej. Obrazy zajmują najwięcej miejsca na serwerze, najbardziej też wpływają na czas ładowania. Dlatego bardzo ważne jest aby odpowiednio je optymalizować, przyśpieszając tym samym czas ładowania się danej strony. Nasze systemy robią to automatycznie.
Featured image

Nieograniczona ilość obrazów

Jednym z kluczowych elementów zagwarantowania sobie dobrej sprzedaży jest odpowiednia prezentacja produktu. Do tego celu służy opis produktu wspomagany cechami oraz atrybutami oraz galeria zdjęć produktu, która nie powinna mieć limitów i nasze sklepy tych limitów też nie posiadają.
Featured image

Optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO jest niezbędna do dobrze prowadzonej kampanii reklamowej w wyszukiwarkach internetowych. Zamawiając u nas sklep internetowy, otrzymasz gotowy skrypt przygotowany już do pozycjonowania sklepu internetowego.

DOSTĘPNE SYSTEMY CMS, DLA SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Pracujemy na wszystkich popularnych systemach e-commerce, poniżej znajdziesz listę tych najpopularniejszych i najlepszych pod względem funkcjonalności.

Tworzenie sklepu internetowego z Opencart

Jest to niezwykły system zarządzania treścią przeznaczony dla sklepów internetowych. Jest to również system CMS, który używamy najczęściej i system który jest najcieplej przyjmowany przez naszych klientów. Co w nim takiego? Opencart znalazł złoty środek pomiędzy prostotą obsługi, a funkcjonalnością. Sklep internetowy potrzebuje na starcie praktycznie wszystkie funkcje, które są potrzebne w przypadku 90% zleceń. Prostota i funkcjonalność to nie jedyne zalety, które lubimy w tym systemie. Kolejną miażdżącą wręcz konkurencję cechą jest szybkość działania. Opencart to błyskawica wśród systemów e-commerce. Warto dodać, że nigdy nie odnotowaliśmy włamania na sklep internetowy oparty na Open Cart.

Tworzenie sklepu internetowego z xShop

To rozszerzenie e-commerce dla systemu x-Cms stworzonego przez naszą firmę. Wyróżnia go dostosowanie do polskiego rynku, prostota obsługi i bezpieczeństwo. Na tej platformie opieramy dedykowane projekty jak złożone konfiguratory produktów czy sklepy internetowe działające w nietypowy sposób. Podsumowując jest to system CMS do zadań specjalnych – komandos wśród platform e-commerce.

Tworzenie sklepu internetowego z Magento

Magento to lider pod względem funkcjonalności wśród platform sklepowych. Domyślne wyposażenie systemu jest naprawdę imponujące i swoich konkurentów pozostawia w tyle. Jednak zawsze jest coś za coś i w tym przypadku ta reguła również się sprawdza. System dla sklepów internetowych Magento jest przeznaczony dla doświadczonych administratorów e-commerce. To co jest największą zaletą systemu – mnogość funkcji - jest też niezwykłym utrudnieniem dla mniej doświadczonych operatorów sklepów online. Magento jest najtrudniejszym w obsłudze systemem CMS dla e-commerce.

Tworzenie sklepu internetowego z Prestashop

Jest to francuski system CMS przeznaczony dla sklepów internetowych. Jego obsługa jest trudniejsza niż w przypadku Opencart, mnogość funkcji ustępuje systemowi Magento. Prestashop to ciekawy system jednak nie wiadomo jak go przyrównać do pozostałych systemów. Nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym, szybkość działania również pozostawia wiele do życzenia. Prestashop wybrała drogę skrajnie komercyjną, wszystkie istniejące dodatki dla tej platformy są płatne. Oczywiście platforma ta jest jedną z najpopularniejszych w Europie, być może wpływ na to miało miejsce narodzin tego systemu i dobry marketing.

Tworzenie sklepu internetowego z Woocommerce

Jeżeli posiadasz już stronę internetową opartą na Wordpress i chciałbyś za jej pomocą zacząć sprzedawać, w sieci to Woocommerce, w pełni Ci na to pozwoli – jest to plugin rozszerzający system blogowy Wordpress o platformę sprzedażową. Funkcjonalność tej platformy sklepowej nie jest imponująca, ale użytkowników Wordpress lubiących maksymalnie prosta obsługę powinna być wystarczająca. Zaletą tego rozwiązania jest fakt że nie zmienia się środowisko do którego już został przyzwyczajony administrator strony internetowej.

Tworzenie sklepu internetowego z Virtuemart

Odpowiednik Woocommerce dla stron internetowych opartych na systemie Joomla, tyle że o wiele starszy i bardziej doświadczony. Virtuemart to jeden z najstarszych platform sklepowych w internecie, powstał na potrzeby systemu Joomla (najlepszy system CMS dla stron internetowych). Jeżeli chodzi o funkcjonalność to jest ona wystarczająca dla większości biznesów internetowych. Virtuemart posiada też w rozsądnej cenie wiele rozszerzeń usprawniających działanie sklepu internetowego oraz zwiększających jego możliwości. Nie jest to jedyna platforma sklepowa dla systemów CMS Joomla, jednak zdecydowanie najlepsza.