Strona internetowa dla salonu sukien ślubnych

Strona internetowa dla salony sukien ślubnych

    • Strony internetowe
  • 10 październik 2019
  • 1871

Jest to kolejny serwis internetowy stworzony dla branży ślubnej. Tym razem wykonaliśmy stronę internetową dla salonu sukien ślubnych Mavi z Otwocka. Prezentowana strona internetowa różni się od pozostałych naszych produkcji, a najbliżej jej do ostatnio prezentowanej strony internetowej wykonanej dla galerii mody ślubnej La Perle. W obu przypadka podczas projektowania strony internetowej postawiliśmy na skromność i czystość, są to przecież cechy kojarzące się z tym dniem gdzie dwie osoby mówią sobie "tak". Na stworzenie dobrej strony internetowej o tematyce ślubnej są dwa przepisy. Pierwszy to zachowanie nieskazitelnej czystości i czytelności, gdzie zdecydowanie kolorem dominującym jest biel. Kolejny sposób to prezentacja zdjęć w doskonałej jakości, rozpiętych na całej powierzchni ekranu. W pierwszy stylu jest właśnie zrealizowana strona internetowa dla salonu Mavi oraz La Perle, w drugim stylu zrealizowane są strony internetowa dla salonu mody ślubnej Madonna, strona internetowa dla salonu sukien ślubnych Bella Sposa oraz strona internetowa dla salonu mody ślubnej Mode Walus. Ale wróćmy do strony internetowej która jest bohaterką tego wpisu w portfolio. 

Strona WWW stworzona dla salonu mody ślubnej Mavi została wykonana w niezwykle czystej formie. Jak już wcześniej wspominałem cechuje ją czystość oraz skromność. Pomimo dużej przestrzeni białej serwis internetowy dysponuje dość sporych rozmiarów zdjęciami. Stronę internetową otwiera baner rozpięty na całą powierzchnię ekranu. Zdjęcia są stonowane i oscylują wokół brązu, beżu. Na banerze został też umieszczony skalowany nagłówek bez tła aby jak najbardziej uwidocznić zdjęcia prezentujące najnowszą kolekcję sukni ślubnych. Dalsze bloki z treścią również są wspierane przez duże zdjęcia prezentujące suknie ślubne. Blokami takimi są dział "O nas" czy prezentacja kategorii w galerii. 

Na stronie internetowej Mavi znajdziemy też, nie spotykany dział na innych stronach z branży ślubnej, który prezentuje zespół obsługujący klientów salonu ślubnego. Prezentacja na stronie internetowej osób z którymi przyjdzie nam współpracować zawsze ociepla wizerunek. Na stronie startowej znajdziemy również galerię prezentującą salon Mavi. Zanim wstąpisz do tego salonu mody ślubnej możesz przez internet poznać i sam salon i ludzi którzy tam pracują. 

Strona internetowa stworzona dla salonu Mavi została wyposażona w blog na którym znajdziesz ciekawe artykuły dotyczące mody ślubnej. Blog ma charakter poradnika dla kobiet które planują wziąć ślub. Blog na stronach internetowych, sklepach internetowych odgrywa niezwykle ważną rolę. Po pierwsze szerzy informacje cenne dla klientów zainteresowanych usługami, produktami z danej branży. Artykuły eksperckie pomagają budować społeczność wokół strony internetowej lub wokół marki którą ta strona reprezentuje. Wreszcie treść opisująca zagadnienia branżowe pomaga zdobywać lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania. O prowadzeniu bloga w obrębie sklepu internetowego pisaliśmy na łamach naszego bloga: Prowadzenie bloga na sklepie internetowym.

Strona internetowa wykonana dla salonu Mavi została oparta na systemie zarządzania treścią x Cms, jest też przystosowana do urządzeń mobilnych - wykonana została w technologii responsywnej (RWD).

Informacje