Strona internetowa dla firmy meblarskiej

Strona internetowa dla firmy meblarskiej

    • Strony internetowe
  • 10 wrzesień 2019
  • 1491

To już kolejna strona internetowa stworzona przez naszą pracownie dla firmy z branży meblarskiej. Dotychczas mieliśmy jednak do czynienia z typowo rzemieślniczymi firmami, a opisy stron internetowych wykonanych dla nich można zobaczyć np. na "Strona internetowa dla Wer-Kon" czy "Strona internetowa dla Uni Matt". Prezentowany dzisiaj serwis jest wykonany w podobnym stylu jak prezentowane wcześniej serwisy internetowe. Jest to styl One Page Ext, nasz ulubiony styl dla stron internetowych firmowych, jest to również koncepcja najbardziej ceniona przez klientów, dlatego też tak często wdrażana. One Page Ext pozwala na świetną prezentację firmy pod względem graficznym, rozszerzenia treści pozwalają na szczegółową prezentację wszystkich niezbędnych informacji związanych z firmą. 

Przejdźmy jednak do bohatera tego wpisu, którym jest serwis internetowy stworzony dla firmy Eco Furniture z Radomska. Firma zajmuje się produkcją mebli i ich sprzedażą. Na stronie głównej znajdziemy ciekawe moduły prezentujące treść oraz zdjęcia. Praktycznie wszystkie elementy obdarzone zostały efektami pogłębiającymi interakcję z użytkownikiem. Stronę główną otwiera baner rozpostarty na całej dostępnej przestrzeni ekranu. Prezentuje on pomieszczenia z nowoczesnymi meblami. Zauważ że mimo modernistycznego stylu zdjęcia zachowują mimo wszystko ciepłą tonację kolorystyczną. Jest to zabieg celowy, który ma kontrastować z zimnym białym tłem dla treści. 

Każdy dział strony internetowej posiada swój tytułowy obraz lub własne tło jak choćby zakładka z ofertą. Tam z kolei znajdziemy ikony prezentujące obiekty do których kierowana jest oferta oraz obrazy prezentujące poszczególne elementy oferty. 

Na stronie głównej znajdziemy również prezentację produktów już gotowych, widocznych w rzeczywistym użyciu. Są to galerie prezentowane w karuzeli przewijające poszczególne albumy zdjęć. 

Strona internetowa została oparta również na systemie zarządzania treścią jest nim nasz flagowy produkt x-Cms. Serwis jest witryną responsywną.

 

Informacje