Strona internetowa dla Refrimatik

Strona internetowa dla Refrimatik

    • Strony internetowe
  • 09 wrzesień 2019
  • 1562

Najnowsza strona internetowa stworzona dla firmy Refrimatik zajmującej się tworzeniem oraz wdrażaniem automatyzacji procesów chłodnictwa przemysłowego. Serwis internetowy cechuje unikalna kolorystyka. Głównym kolorem prezentowanym na stronie jest zdecydowanie niebieski. Serwis internetowy został wykonany w stylu One Page Ext. Oznacza to że wszystkie główne treści znajdziemy na stronie głównej, a ich uzupełnienia na osobnych podstronach. One Page oznacza też że do poszczególnych działów przejdziemy płynnie zjeżdżając w dół po kliknięciu odpowiedniego linka do zakładki w głównej nawigacji. 

Baner strony składa się z pokazu slajdów rozpiętych na całą powierzchnię ekranu oraz prezentacji logotypów firm które używają systemów chłodzących firmy Refrimatik. Każdy dział strony WWW posiada odpowiedni tematyczny obraz lub własne tło prezentujące schematy nawiązujące do twórczości firmy. Wszystkie zdjęcia oraz tła są maja nałożone filtry tak by oscylowały wokół głównej tonacji kolorystyczne.

Na stronie internetowej znajdziemy też takie funkcjonalności jak system blogowy z modułem prezentującym najnowsze wpisy na stronie głównej, formularz kontaktowy.

Strona internetowa posiada system zarządzania treścią, który pozwala na dokonywanie zmian w istniejącej treści oraz na wprowadzenie nowej za pomocą podstron, aktualności lub modułów. Witryna została również wykonana w technologi RWD.

Informacje