Strona internetowa dla Warrior Project

Strona internetowa dla Warrior Project

    • Strony internetowe
  • 06 wrzesień 2019
  • 1590

Design Cart to pracowania w której poszukujemy ciągle nowych oryginalnych rozwiązań, które wyróżnią strony internetowe naszych klientów na tle tych konkurencyjnych. Wyjątkowość to nasz priorytet standardowy w każdej realizacji. Dla samej firmy Warrior Project, tworzyliśmy również sklep internetowy, którego opis może zobaczyć w "Sklep internetowy z bronią". Obie realizacje utrzymane są w podobnej tonacji kolorystycznej, choć to właśnie strona internetowa była pierwsza i pierwowzorem dla reszty. Strona WWW Warrior Project to niezwykły serwis internetowy. Jest utrzymany w ciemnej tonacji kolorystycznej. Stronę frontową otwiera baner zajmujący całą powierzchnię ekranu. Na jego potrzeby zostały sporządzone specjalne grafiki, które wpisują się idealnie i w tonację kolorystyczną serwisu internetowego jak i jego tematykę. Do całości został dodana technologia parallax, dzięki której baner wchodzi w interakcję z użytkownikiem gdy ten poruszy kursorem myszki. 

Na potrzeby strony internetowej zostało zaprojektowane logo. Wszystkie kolory krążą wokół granatu (oczywiście chodzi o kolor)m złota i biel.

Serwis internetowy Warszawskiej firmy posiada również ciekawe funkcjonalności. Znajdziemy tutaj blog z artykułami, katalog broni, dział filmowy, w którym zamieszczane są filmy hostowane na serwisie Youtube. 

Na stronie internetowej znajdziemy również wiele ciekawych efektów animacyjnych reagujących na zachowanie użytkownika.

Całość jest responsywna i wspierana przez system zarządzania treścią Joomla

Informacje