Strona internetowa dla Wer Kon

Strona internetowa Wer-Kon

    • Strony internetowe
  • 04 wrzesień 2019
  • 1570

Tym razem wykonaliśmy stronę internetową dla firmy Wer Kon zajmującej się produkcją mebli. Strona internetowa nawiązuje stylem do takich realizacji jak strona WWW dla x-CMS czy realizacja stworzona dla firmy przewozowej. Wszystkie te serwisy cechują się ciemniejszą tonacją kolorystyczną, bogatą szatą graficzną w zdjęcia oraz synchronizacją tła strony z treścią oraz dodatkowymi obrazami tak aby całość wizualnie tworzyło jedną spójną grafikę. W przypadku tej realizacji poszliśmy w stronę korzeni zawodu rzemieślniczego. Powrót do tradycji, wysłużone narzędzia, barwy drewna sprawiają że strona WWW prezentuje firmę w świetle pełnego doświadczenia i profesjonalizmu

Strona internetowa jest wykonana w stylu One Page Ext - jest to nasz ulubiony styl tworzenia serwisów internetowych firmowych. Po pierwsze świetnie wyglądają co przekłada się na profesjonalną prezentację firmy w sieci. To jak wygląda Twoja strona przekłada się zawsze na to jak postrzegana jest Twoja firma przez odwiedzających ją użytkowników. Priorytetem więc powinno być przedstawienie firmy w sieci w jak najlepszej, najatrakcyjniejszej formie. Po drugie strony One Page Ext świetnie działają. Obecnie prędkość łączy internetowych nawet na urządzeniach mobilnych pozwala na błyskawicznie ładowanie nawet większej ilości zdjęć. Dzięki temu strony One Page mają rację bytu, ładują się szybko a ich obsługa i sposób działania pogłębia wrażenie nowoczesności, a chyba każdy chce by o jego firmie tak myślano. 

Prezentowana strona internetowa to nowoczesna strona wizytówkowa posiadająca podstawowe informacje dotyczące firmy, ofertę, galerię oraz stronę kontaktową na które to znajdziemy dane kontaktowe, formularz kontaktowy oraz mapkę dojazdową. 

Całość została oparta na systemie zarządzania treścią x-Cms, strona WWW jest też w pełni responsywna

Informacje