Strona internetowa dla firmy budowlanej

Strona internetowa dla firmy budowlanej

    • Strony internetowe
  • 11 sierpień 2019
  • 1551

W wielu naszych publikacja przeczytasz że strona internetowa powinna być wyjątkowa i wyróżniać się z pośród stron konkurencyjnych. Nasza agencja zawsze stara się wykonać swoją pracę z ponad przeciętną kreatywnością. Myślę że prezentowana realizacja jest tego dowodem i wszyscy czytelnicy się z tym zgodzą. Czego dotyczy realizacja? Zaprojektowaliśmy stronę internetową dla firmy budowlanej NINEX. Firma zajmuje się budowaniem luksusowych domów, stąd akcenty złota w kolorystyce serwisu internetowego i maksymalna oryginalność. 

Strona internetowa została wykonana w ciemnej tonacji kolorystycznej. Na uwagę zasługuje już pierwszy element znajdujący się na stronie startowej. Jest nim baner rozciągnięty na całą dostępną powierzchnię ekranu. Stanowi go zdjęcie luksusowego, nowoczesnego domu. W centrum znajdziemy logo firmy. Zdjęcie otoczone jest figurami geometrycznymi wspartymi technologią parallax. Dzięki temu zachodzą w interakcje z użytkownikiem, reagując na ruch kursorem myszki. Figury te stanowią charakterystyczny element i występują nie tylko w banerze.

Strona internetowa została wykonana w technologi One Page Ext, każdy dział w tle posiada odpowiednie do tematu zdjęcie w tle. Pod banerem znajdziemy moduł prezentujący najnowsze realizacje. Jest to moduł rozszerzający funkcjonalność bloga, ten z kolei ma możliwość tworzenia w obrębie wpisu galerii wyświetlanej po lewej, prawej stronie wpisu lub pod niem. Dzięki tej funkcjonalności rozszerzenie bloga nadaje się do prezentacji realizacji, portfolio czy nawet produktów. 

Niżej znajdziemy moduł specjalnie napisany dla firmy Ninex. Jest prezentacja treści w postaci harmonijki. Każdy element harmonii ma możliwość zadeklarowania własnego tytułu opis oraz tła. 

Strona internetowa zdecydowanie wychodzi po za normy i standardy obserwowane w śród stron internetowych firm budowlanych. Serwis dodatkowo jest wspierany systemem CMS. Jest też w pełni responsywny. 

 

Informacje