Strona internetowa dla Trapp Konrad Chabraszewski

Strona internetowa dla Trapp Konrad Chabraszewski

    • Strony internetowe
  • 11 sierpień 2019
  • 1461

Minimalistyczna strona internetowa stworzona dla polskiej firmy zajmującej się projektowaniem i tworzenie schodów drewnianych na rynek norweski. Jasne jest już że to grupa odbiorców narzuca styl minimalistyczny serwisu internetowego. Dla firmy - specjalistów od schodów zostało również zaprojektowane logo, które dostępne jest w lewym, górnym rogu strony WWW. Przejdźmy jednak do samej strony internetowej. Większą część serwisu zajmuje baner. Ma on postać pokazu slajdów, który przewija zdjęcia z realizacjami firmy. Zdjęcia są wykonane w najlepszej jakości co świetnie komponuje się ze stylistyką serwisu internetowego. Zauważ że wszystkie zdjęcia zostały dobrane tak by po za schodami zawierały jak najmniej szczegółów.

Na stronie startowej znajdziemy również moduł napisany specjalnie dla naszego klienta. Moduł prezentuje kategorie galerii z realizacjami. Kliknięcie kategorii powoduje przejście do zbioru określonej grupy albumów ze zdjęciami. Poszczególne kategorie cechują się wysoką interaktywnością. Znajdziemy tu klika animacji po najechaniu na danych blok kursorem myszki. Animacje interaktywne zobaczysz nie tylko przy prezentacji kategorii ale na obszarze całego serwisu. 

Stronę startową kończy prezentacja najnowszych realizacji. Tutaj również znajdziemy najróżniejsze interakcje z użytkownikiem. Każdy wpis posiada zdjęcie realizacji, jej nazwę oraz przycisk kierujący do strony poświęconej konkretnej realizacji. System realizacji to coś więcej niż prezentacja realizacji na stronie głównej. Karta zrealizowanego projektu składa się z galerii zdjęć, opisu projektu oraz przycisku otwierającego formularz kontaktowy. Formularz umożliwia kontakt z administracją firmy w sprawie konkretnej realizacji. 

Serwis internetowy oczywiście jest wspierany systemem zarządzania treścią jest wyposażony w takie rozszerzenia jak: galeria zdjęć, realizacje czy blog. Serwis internetowy posiada również stronę kontaktową składającą się z mapki dojazdowej, formularza kontaktowego. Całość jest wykonana w technologii RWD, dzięki czemu strona WWW jest poprawnie obsługiwana przez urządzenia mobilne.

Informacje