Strona internetowa dla Paradise Baby

Strona internetowa dla Paradise Baby

    • Strony internetowe
  • 20 lipiec 2019
  • 1565

Zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową, którą zaprojektowaliśmy oraz stworzyliśmy dla firmy Paradise Baby z Myślenic. Paradise Baby to producent wózków dziecięcych i postaraliśmy się aby każdy odwiedzający stronę internetową to zauważył od razu. Jest to też jedna z najważniejszych zasad projektowania stron internetowych. Użytkownik wchodząc na serwis internetowy na przykład z wyszukiwarki Google. Powinien od razu wiedzieć że wszedł na serwis WWW, którego szukał. W orientacji najlepiej pomoże mu grafika znajdująca się na stronie internetowej. Aby wszystko dobrze zadziałało, strona internetowa musi się też szybko załadować. 

Strona internetowa dla Paradise Baby została stworzona w pastelowej tonacji kolorystycznej idealnie pasującej do produktów kierowanych do najmłodszych mieszkańców naszego kraju. Dla strony WWW, został także zaprojektowany wyjątkowy slider prezentujący oryginalne grafiki z topowymi modelami producenta. 

Na stronie startowej znajdziemy szereg modułów prezentujących produkty Paradise Baby. Pierwszy moduł prezentuje najpopularniejsze produkty firmy. Każdy moduł można włączyć i wyłączyć. Kolejny moduł służy do prezentacji pojedynczego produktu. Moduł tworzy kolaż zdjęć w raz blokiem tekstowym opisującym dany produkt. Znajdziemy też moduł prezentujący najnowsze produkty. Ten prezentuje poszczególne modele w formie slidera przewijającego zdjęcia produktów z ich opisem.  

Sercem strony jest katalog produktów i tutaj jest też bardzo ciekawa funkcjonalność, jakiej nie spotkamy na innych serwisach internetowych. Każdy produkt posiada sporą liczbę galerii, która powiązana jest z jedną konkretną opcją kolorystyczną. Wybranie na karcie produktu konkretnej opcji kolorystycznej powoduje załadowanie całej galerii zdjęć produktu w określonej opcji kolorystycznej. Daje to możliwość dokładnego przedstawienie produktu w raz z wszystkimi jego wariantami. 

Na karcie produktu znajdziemy również dobrze widoczny przycisk otwierający formularz, dzięki któremu możemy wysłać zapytanie dotyczące przeglądanego produktu. 

Informacje