Strona internetowa dla Piękny Konik

Strona internetowa dla Piękny Konik

    • Strony internetowe
  • 19 lipiec 2019
  • 1635

W naszym portfolio znajdziesz wiele stron internetowych wykonanych w stylu One Page Ext. Nasz CMS został dostosowany do takich rozwiązań, a strony wykonane w takim stylu porywają użytkowników do ich obejrzenia w całości. Nie ma chyba lepszej drogi do prezentacji firmy w sieci niż własnie poprzez stronę internetową One Page Ext.Obecnie każdy kto wchodzi na rynek internetowy jest od razu otoczony setkami stron konkurencji. One Page Ext daje możliwość zaprezentowania szerokiej oferty a zarazem wyróżnienia się z pośród tłumy. Oryginalność w sieci jest kluczowa w obecnych czasach. Dzięki wyjątkowej stronie internetowej to właśnie my zapadniemy klientom w pamięć, nie konkurencja.

Dzisiejsza prezentowana praca to realizacja stworzona dla firmy Piękny Konik z Poznania. Wspaniała strona WWW pod względem graficznym oraz funkcjonalnym zorientowana wokół wspaniałych zwierząt jakimi są konie.

Jak już się rozpisałem na wstępie strona jest zaprojektowana i stworzona w stylu One Page Ext. Baner stanowi zdjęcie przedstawiające te piękne stworzenia. Zorientowany jest na całej przestrzeni ekranu. W przestrzeni baneru znajdziemy również logo zaprojektowane przez naszą firmę.

Cała strona jest wypełniona wysokiej jakości zdjęciami związanymi z tematyką serwisu internetowego. Ofertę na stronie startowej wykonaliśmy w stylu metro - kafelki różnych wielkości prezentujące na przemian obrazy i treści. 

Strona internetowa posiada również blog. Najnowsze posty prezentowane są na stronie startowej w formie karuzeli przewijającej najnowsze wpisy. Całość jest położona tle, które stanowi obraz oczywiście koni. 

Niżej znajdziemy stronę kontaktową. Jest to charakterystyczna strona kontaktowa dla naszego systemu CMS. Posiada dane kontaktowe, formularz umożliwiający wysłanie zapytanie z poziomu strony WWW oraz mapa dojazdowa. 

Strona internetowa jest responsywna i wspierana przez system CMS.