Strona internetowa dla Uni Matt

Strona internetowa dla Uni Matt

    • Strony internetowe
  • 18 lipiec 2019
  • 1560

Bardzo oryginalnie wyglądająca strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy Uni Matt. Strona skupia się na prezentacji zdjęć produktów zlokalizowanych w restauracjach. Ma to na celu pokazanie wpływu design'u sprzedawanych wyrobów na ogólny wygląd pomieszczeń w których się znajdują. Ponieważ design to cecha sprzedawanych produktów która je wyróżnia na tle konkurencji. Baner strony startowej to oczywiście duże zdjęcie zajmujące całą powierzchnię widoku. Niżej znajdziemy ciekawie wyglądającą szachownicę prezentującą opisy poszczególnych działów strony internetowej. Na przemian występują tu blogi z treścią oraz przylegające do nich zdjęcia. Animacja wejścia dla poszczególnych elementów ma pogłębić interakcje z użytkownikiem, dać poczucie nowoczesności. Dobrze dobrane eleganckie czcionki mają nadać nie co ekskluzywny ton witrynie internetowej. 

Strona internetowa posiada też skalowany nagłówek, który po zjechaniu w dół do dalszych treści zmniejsza się udostępniając użytkownikowi stały dostęp do głównej nawigacji. Ten zabieg obecnie stosujemy już praktycznie na każdej stronie internetowej tworzonej w naszej firmie.

Dodaliśmy funkcję ustawienia indywidualnego banera dla każdej z podstron. Główną funkcjonalnością strony internetowej jest katalog produktów. Katalog ma również niezwykle wyjątkową budowę. Aby się o tym przekonać wystarczy zajrzeć do spisu kategorii produktów. Znajdziemy tam znowu szachownicę z prezentowanymi kategoriami. Prezentacja składa się ze zdjęcia i treści po prawej lub lewej stronie zdjęcia w zależności od wiersza w którym kategorie się znajdują. Po wejściu w daną kategorię znajdziemy elegancką listę produktów. Cały przekaz jest cały czas wzmacniany interakcjami, animacjami. 

Karta produktu składa się z dużego baneru prezentującego produkt. Niżej znajdziemy galerię, a po prawej stronie od niej opis produktu oraz dane dotyczące jego modelu czy kod produktu. Na każdej karcie produktowej znajdziemy również przycisk umożliwiający kontakt ze sprzedawcą odnośnie konkretnego produktu, który własnie oglądamy. 

Stronę internetową warto obejrzeć online jest responsywna i wspierana przez system CMS x-Cms 3.

Informacje