Strona internetowa biura podróży

Strona internetowa biura podróży

    • Strony internetowe
  • 18 lipiec 2019
  • 1563

Strona internetowa którą dzisiaj możemy zaprezentować została wykonana dla biura podróży Spiritual Wanderlust zajmującego się organizacją wycieczek zapewniających głębokie duchowe doznania. Serwis został wykonany w typowo survivalowym stylu nawiązującym do jezior, potoków, gór i oczywiście niezapomnianej przygody. Banerem strony internetowej jest stały obraz wpisujący się idealnie w charakter działalności firmy. W górnej jego części możemy zobaczyć logotyp wykonany przez naszą firmę dla Spiritual Wanderlust. Działy oddzielone są od siebie kontrastującą kolorystyką. Posiadają też specyficzne poszarpane brzegi pogłębiając klimat serwisu internetowego. Głównym akcentem kolorystycznym strony internetowej jest brąz.

Na serwisie znajdziemy również ciekawe funkcjonalności. Na banerze znajduje się moduł pozwalający na udostępnienie e-book'a użytkownikowi w zamian za udostępnienie nam adresu email. Użytkownik w oknie popup podaje nam email, a na podany adres zostaje wysłany mail z linkiem do książki. Tego typu działania zwiększają znacznie ilość użytkowników zapisujących się na newsletter.

Strona internetowa posiada również katalog wycieczek. Katalog pozwala właścicielowi strony internetowej na dodawanie wycieczek dostępnych w ofercie firmy, edytowanie tych już istniejących oraz usuwanie nieaktualnych. Karta wycieczki zawiera cenę, galerię oraz informacje szczegółowe dotyczące wyjazdu np.: terminy, ilość osób. Na stronie internetowej istnieje również opcja zakupu danej wycieczki za pośrednictwem płatności PayPal.

Na stronie startowej możemy zobaczyć jak działa moduł połączony z katalogiem wycieczek. Moduł ma budowę karuzeli przewijającej najnowsze wycieczki. 

Strona internetowa oparta jest na świetnym systemie zarządzania treścią x-cms. Jest też w pełni responsywna dzięki czemu dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych.