Strona internetowa Losbo Bau

Strona internetowa Losbo Bau

    • Strony internetowe
  • 14 lipiec 2019
  • 1552

Prezentujemy Państwu jedną z najnowocześniejszych stron internetowych, które można obejrzeć w naszym portfolio. Strona WWW stworzona dla Losbo Bau, posiada szereg funkcji, które ją wypychają na podium technologiczne. Zacznijmy może od modułów znajdujących się na stronie startowej. Znajdziemy tam baner w postaci slidera przewijającego obrazy w raz ze sloganami promującymi serwis internetowy. Niżej znajdziemy moduł prezentujący, których sprzedażą zajmuje się firma Losbo Bau. Moduł podzielony jest nawigacją reprezentującą poszczególne kategorie produktów, w każdej z nich znajdziemy karuzelę przewijającą produkty. Na stronie startowej znajdziemy również moduł prezentujący najnowsze produkty oraz moduł prezentujący najnowsze wpisy na blogu. To by było na tyle z opisu głównej strony, która prezentuje się naprawdę świetnie i nowocześniej. 

Jednak na stronie głównej nie znajdziemy serca strony internetowej, głównego powodu jej powstania. Główną funkcjonalnością witryny internetowej to konfigurator okien. Jest to jeden z najbardziej funkcjonalnych konfiguratorów okien dostępny w sieci internetowej. Jest też konfigurator z grupy tych z największą liczbą kroków i możliwości konfiguracyjnych. Składanie okna składa się nawet z ponad dwudziestu kroków przez która prowadzi nas za rękę konfigurator. System ma również zabezpieczenia uniemożliwiające zamówienia okna, którego nie da się wyprodukować. Po skończonej konfiguracji możemy wysłać prośbę o wycenę konfuguracji i pobrać sobie specyfikację nowego okna w pliku pdf. Jest to też jeden z niewielu konfiguratorów okien, który liczy cenę na żywo podczas konfiguracji okna. Dzięki czemu możemy swobodnie dopasowywać nasz generowany produkt do naszego budżetu.

Kolejnym ważnym elementem strony internetowej jest katalog produktów. Pozwala na on na prezentację wszystkich dostępnych modeli okien klientom firmy, sortowanie, filtrowanie ich według producentów. Na karcie produktu znajdziemy galerię produktu, wykaz cech szczególnych, opis szczegółowy oraz formularz zapytania. Wszystkie produkty dostępne w katalogu zintegrowane są z konfiguratorem produktowym.

Strona jest w pełni responsywna i oparta jest na silniku x-Cms 2.

Informacje