Strona WWW dla Stylish Touch Staging

Strona WWW dla Stylish Touch Staging

    • Strony internetowe
  • 14 lipiec 2019
  • 1629

Jest to jedna z najciekawszych graficznie stron internetowych, na której wszystko ze sobą się łączy, wszystko jest nasycone wspaniałymi zdjęciami spójnymi z ogólną kolorystyką. Działowi graficznemu trzeba przyznać że wykonali dobrą robotę. Ale od początku. Strona internetowa Stylish Touch Staging została stworzona dla studia dekoratorskiego. Otrzymaliśmy jasne wymogi co do koncepcji. Serwis internetowy miał oscylować wokół jasnych barw z akcentami szarości i jeszcze wyraźniejszymi akcentami koloru brzoskwiniowego. Na potrzeby realizacji zostało również zaprojektowane logo. Baner strony internetowej to pokaz slajdów typu Full Screen - zajmuje całą dostępną powierzchnię ekranu. Dalej znajdziemy ciekawie przedstawiony dział "O nas". W kolejnym dziale strony interetowej znajdziemy specjalnie zaprojektowane moduły dla Stylish Touch Staging prezentujące w animacyjny sposób statystyki dotyczące firmy.

Przechodząc do oferty zauważymy że wykorzystaliśmy do prezentacji działów zdjęcia tej samej osoby. Nie, nie jest to osoba związana z firmą, ale powielona jej obecność sprawia wrażenie że firma poprzez stronę internetową bardzo śmiało się dla nas otwiera. Podkreśla to profesjonalizm. 

W dziale portfolio znajdziemy karuzelę przewijającą poszczególne galerie realizacji. Oczywiście dodaliśmy pasujące do całości obramowania dla obrazów prezentujących poszczególne galerie. Każdy dział stanowi oddzielny niezależny element strony, ale za razem spójny, pasujący do całości. 

Pod portfolio znajdziemy blog internetowy. Warto prowadzić bloga na stronie internetowej i nie raz pisaliśmy o tym na łamach naszego bloga. Choćby tutaj. Blog również jest prezentowany za pomocą karuzeli przewijającej obrazy. 

Pod blogiem znajdziemy dział najczęściej zadawanych pytań, a pod nim stronę kontaktową z mapką dojazdową. 

Strona internetowa wspierana jest naszym silnikiem x-Cms 3, jest responsywna i na prawdę świetnie wygląda.