Strona internetowa dla JT Design

Strona internetowa dla JT Design

    • Strony internetowe
  • 09 lipiec 2019
  • 1538

Projektowanie wnętrz wiąże się z poczuciem estetyki, znajomością współczesnych trendów, umiejętnością znajdowanie własnej niezwykłej drogi korzystając z panujących trendów. Strona internetowa firmowa musi przedstawiać firmę co najmniej w tak dobrym świetle jak wygląda w świecie realnym, dlatego tak ważny jest wygląd strony internetowej. Prezentowana realizacja została stworzona dla studia zajmującego się projektowaniem, aranżowaniem wnętrz. Efekt możecie zobaczyć obok lub wejść na serwis internetowy i zobaczyć jak działa na żywo. 

Przy tworzeniu strony internetowej dla JT Design główny nacisk był położony na jej wygląd oraz oryginalność. Strona internetowa miała być nowoczesna, oryginalna, świetnie wyglądać i dobrze działać. Baner w postaci slidera full screen, działy z zdjęciami w tle temu właśnie mają służyć. Strona internetowa została wykonana w stylu One Page Ext. Jest wyposażona w funkcjonalny blog, galerię stronę kontaktową z formularzem oraz mapką dojazdową. 

Dodaliśmy też nowe funkcjonalności, których zadaniem było ułatwienie pracy studia. Został stworzony panel klienta dzięki któremu, możliwa jest prosta wymiana plików pomiędzy studiem, a klientami. Strona również jest serwisem internetowym responsywny, opartym na systemie zarządzania treścią.

 

 

Informacje