Strona internetowa dla Iwony Pilch

Strona internetowa dla Iwony Pilch

    • Strony internetowe
  • 09 lipiec 2019
  • 1520

Oryginalny sklep internetowy stworzony dla specjalistki od żywienia. Na stronie znajdziemy ogólne informacje dotyczące autorki jak i szczegółowe publikacje dotyczące zdrowej diety i leczenia się poprze odpowiednie dobieranie składników naszych posiłków. Strona internetowa została wykonana w jasnej tonacji kolorystycznej z wykorzystaniem wysokiej jakości zdjęć. Daje to wrażenie maksymalnej przejrzystości oraz profesjonalizmu. 

Strona główna została również przygotowana w nietypowy sposób. Zacznijmy od tego że graficznie jest nie zwykle bogata. Znajdziemy tu obrazy w plecione w tło w formie szkiców oraz wysokiej jakości zdjęcia, które reprezentują poszczególne kategorie publikacji. Opisy poszczególnych działów są przedstawione w formie szachownicy. Pod nią znajdziemy listę wszystkich kategorii, przedstawioną w postaci bloków ze zdjęciem i nazwą kategorii. Wszystkie elementy strony internetowej pojawiają się animacyjnie pogłębiając płynność i interaktywność. 

Na stronie internetowej znajdziemy też jeszcze jedną ciekawą funkcjonalność. Na potrzeby serwisu internetowego został zaprojektowany moduł umożliwiający udostępnianie ebook'a po uzyskaniu adresu mailowego użytkownika. Po kliknięciu przycisku "Wyślij mi eBook", otwiera się okno popup w którym podajemy swój adres mailowy. Na dany adres z kolei zostaje wysłany link do pliku pdf z książką. Administrator ma możliwość zarządzania samymi plikami jak i treściami pojawiającymi się w oknie modalnym. 

Strona internetowa jest w pełni responsywna i wsparta systemem zarządzania treścią.

Informacje