Strona internetowa Uignasia

Strona internetowa dla szkoły artystycznej

    • Strony internetowe
  • 08 lipiec 2019
  • 1596

Prezentujemy Państwu stronę internetową zaprojektowaną oraz stworzoną przez naszą firmę dla artystycznej szkoły Uignasia w Krakowie. Strona WWW została zaprojektowana w oparciu o identyfikację wizualną szkoły. Ta jest przepełniona kolorami, a więc końcowy efekt naszej pracy nasuwa się do wyobraźni sam. Strona internetowa jest przepełniona kolorami, w szacie graficznej możemy znaleźć nawet fragmenty logotypu. Do szaty graficznej zostały dołączone również zdjęcia dzieci chodzących do tej szkoły. 

Strona startowa w tym projekcie został zaprezentowana w dość nietypowy sposób. Składa się z kolorowych prostokątów reprezentujących konkretne działy znajdujące się na witrynie internetowej. Bloki posiadają ciekawe Dodatkowo bloki posiadają ciekawe interakcje. 

Serwis internetowy pełni głównie funkcję reprezentacyjną i informacyjną. Oznacza to że na stronie internetowej każdy rodzic znajdzie niezbędne informacje dotyczące szkoły oraz rekrutacji. Znajdziemy też na niej galerię prezentacyjną, w której znajdują się zdjęcia zrobione podczas zajęć z dziećmi. 

Strona jest w pełni responsywna, dobrze wygląda na urządzeniach mobilnych. Jest też wsparta systemem zarządzania treścią, dzięki któremu administracja szkoły może na bieżąco aktualizować informacje zawierające się na serwisie www. 

Informacje