Strona internetowa dla salonu ślubnego

Strona internetowa dla salonu ślubnego

    • Strony internetowe
  • 08 lipiec 2019
  • 1845

Na swoim koncie mamy kilka stron internetowych z branży ślubnej. Każda jest wyjątkowa i każda jest jedyna w swoim rodzaju, każda może zainspirować do stworzenia czegoś nowego równie wyjątkowego. W branży ślubnej najważniejsze na stronie internetowej są zdjęcia, które muszą być najlepszej jakości by każdy szczegół był dobrze widoczny. Tak też i jest w przypadku tej strony internetowej. Posiada duży pokaz slajdów z wyraźnymi zdjęciami, posiada również pokaz slajdów prezentujący opis producentów. Wszędzie znajdziemy duże wyraźne zdjęcia zespolone odpowiednią tonacją kolorystyczną, która w każdej przestrzeni strony internetowej kieruje się ku odcieniom złotego, brązu. 

Strona internetowa ma za zadanie prezentować suknie ślubne dostępne w stacjonarnym salonie. Prezentacja odbywa się za pośrednictwem galerii obrazów. Kolejną ważną przestrzenią informacyjną jest blog firmowy. Na nim firma prezentuje swoje nowości produktowe, relacje z wydarzeń takich jak targi ślubne oraz informacje dotyczące promocji, rabatów.

Całość jest wykonana w stylu One Page Ext, w technologi responsywnej. Strona internetowa została też oparta na plastycznym systemie x-Cms 3, to dzięki niemu możliwe jest szybkie tworzenie nowych modułów prezentacyjnych.