Slim Catering - strona interetowa

Strona internetowa dla firmy cateringowej

    • Strony internetowe
  • 05 lipiec 2019
  • 1529

Warta zobaczenia strona internetowa zaprojektowana dla firmy cateringowej z Warszawy. Strona internetowa została wykonana w estetyczny, prostym stylu, w odcieniach zieleni i koloru szarego. Jako że firma zajmuje się dostarczaniem gotowych posiłków główne skrzypce na stronie głównej graja własnie zdjęcia gotowych dań. Zdjęcia udostępnione są w najwyższej jakości. Slider ma proste zadanie. Zrobić "smaka" odwiedzającemu użytkownikowi. Slider składa się z przewijających kompozycji zdjęć oraz sloganów. 

Niżej znajdziemy blogi ze zdjęciem i treścią, tak zwane featured box. Rozwiązanie tego typu świetnie nadaje się do prezentacji ogólnych treści na stronie głównej. Daje to poczucie wysokie czytelności strony internetowej, a przecież przy tworzeniu serwisów internetowych własnie o to chodzi. 

Owocowy separator to celowy zabieg oddzielający ogólne treści od działu aktualności. Użyte zdjęcie jest to kompozycja owoców oraz liści sałaty, pietruszki. Przerywnik ma dodatkowo wspierać szatę graficzną strony oraz podkreślać jej tematykę i oczywiście dalej robić użytkownikowi "smaka"

Strona internetowa posiada blog, stronę kontaktową składającą się z formularza kontaktowego oraz danych kontaktowych. Całość jest oparta na systemie zarządzania treścią x-Cms 2 i jest responsywna. 

Serwis posiada dodatkową funkcjonalność, jest nią zestaw formularzy pozwalających na zamówienie odpowiedniej diety z dostawą do domu lub do miejsca pracy. W formularzu podajemy swoje dane personalne oraz wybieramy z listy rodzaj diety, odpowiedni pakiet oraz liczbę zestawów. 

Stronę internetową warto odwiedzić online. 

Informacje