Strona internetowa dla Adametronics

Strona internetowa dla Adametronics

    • Strony internetowe
  • 05 lipiec 2019
  • 1584

Bardzo ciekawy serwis internetowy reprezentujący firmę Adametronics. Co wyróżnia stronę internetową? Głównie baner, dla którego została stworzona unikalna grafika, a następnie pocięta i zaopatrzona w technologię parallax, która to z kolei pozwala na poruszanie poszczególnymi warstwami widoku w zależności od ruchu kursorem myszki. Efekt ten daje wrażenie trójwymiarowej przestrzeni oraz nadaje serwisowi internetowemu nowoczesności. 

Strona internetowa wykonana dla Adametronics jest przykładem strony firmowej "wizytówkowej". Zawiera podstawowe informacje o firmie, szczegóły oferty oraz dane kontaktowe. Jest też przykładem dobrze wykonanej wizytówki, która staje się pewnym elementem kojarzonym z firmą. W sieci internetowej znajdziemy wiele stron internetowych z danej branży. Tak wiele że gdy użytkownik sieci szuka pewnych informacji przejrzy w ciągu wieczora 100 stron to tylko dwie lub trzy zapamięta na dłużej. Aby wpaść własnie takiemu użytkownikowi na dłużej do głowy, tworzy się strony internetowe wyjątkowe, które nie są w żaden sposób podobne do reszty. Gdy zapadniemy klientowi w pamięć jest szansa że gdy będzie potrzebował jeszcze raz danego zakupu lub usługi to przyjdzie bezpośrednio do nas.

Ważnym elementem, o którym powinno się wspomnieć do bardzo dobrze wyposażona strona kontaktowa. Znajdziemy na niej czytelnie zaprezentowane dane kontaktowe. Znajdziemy również formularz kontaktowy z możliwością dołączenia załącznika oraz mapkę dojazdową. Taka forma przedstawiania kontaktu w dzisiejszych czasach powinna być standardem.

Informacje