Strona internetowa dla Bellis Pharma

Strona internetowa dla firmy farmaceutycznej

    • Strony internetowe
  • 04 lipiec 2019
  • 1595

Jeżeli zastanawiałeś się jak mogła by wyglądać strona reprezentującą firmę naukową, np. z branży farmaceutycznej to być może ta pozycja w naszym portfolio pozwoli Ci obrać konkretniejszą ścieżkę wizualizacji Twojej witryny internetowej. Z założenia strona internetowa dla Bellis Pharma miała być maksymalnie estetyczna i nawiązywać do nauki, konkretnie chemii. Użytkownik który trafił na serwis internetowy, od razu miał wiedzieć że znajduje się w odpowiednim miejscu. 

Strona internetowa została wykonana w tonacji kolorystycznej dyktowanej przez identyfikację wizualną firmy. Stąd odcienie fioletu. Stronę startową rozpoczyna baner z przewijającymi się sloganami. Sam obraz w banerze nawiązuje do chemii. Poniżej znajdziemy kontrastujący dział zawierający skrócone informacje. Zauważ że często na naszych stronach internetowych występują działy przeplatane kontrastującymi ze sobą odcieniami. Jest to świetny sposób na odseparowanie od siebie działów oraz zwiększa znacznie czytelność całości. Taka budowa serwisu jest zdecydowanie też milsza dla oka. 

Serwis internetowy został również wyposażony w katalog produktów. Moduł prezentujący najnowsze produkty został wsparty technologią parallax, dzięki które tło reaguje na ruch kursorem myszki.

Informacje