Konfigurator garniturów - sklep

Sklep internetowy z konfiguratorem garniturów

    • Konfiguratory produktów
  • 11 kwiecień 2019
  • 1652

W naszym portfolio nie gościliśmy sklepu internetowego z branży tylko męskiej. Do tej pory jeżeli robiliśmy coś tematyki elegancji czy ślubnej były to realizacje dla Pań. Dzisiaj sytuacja się zmienia i mam zaszczyt zaprezentować w naszym portfolio sklep internetowy przygotowany tylko dla mężczyzn. Główną linią produktowa w naszej realizacji są garnitury te ślubne jak i biznesowe. Sklep został wykonany w bardzo nowoczesnej formie, która bazuje na zdjęciach w dobrej jakości prezentujących modeli odzianych w sprzedawane produkty lub zdjęcia prezentujące szczegóły produktów. Jest to obecnie najsilniejszy trend projektowania sklepów internetowych oraz trend który najbardziej wpływa na sprzedaż towaru. Więcej o samym nurcie w sklepach odzieżowych możecie przeczytać w artykule na naszym blogu "Wszystko o sklepach internetowych odzieżowych". 

Ale można pisać o wyglądzie, który jest czysty i czytelny lub wymienić niezwykłe funkcjonalności prezentowane na sklepie. W przypadku tej realizacji to konieczność. Sklep internetowy został wsparty konfiguratorem produktów, konkretnie konfiguratorem garniturów. Konfigurator pozwala na zaprojektowanie własnego garnituru. Najpierw wybieramy rodzaj materiału z którego zostanie uszyty nasz garnitur. W tym miejscu mamy podpowiedź wizualną w postaci próbek materiałów. Z prawej strony znajduje się podgląd naszego garnituru na modelu. 

Po akceptacji materiału przechodzimy do kolejnego kroku konfiguracji w którym to określamy krój garnituru, rodzaj kołnierza, rękawów. Określamy również krój spodni lub kamizelki jeżeli taką chcemy dołączyć do naszego zestawu. W trzecim kroku określamy już szczegóły garnituru, takie jak rodzaj podszewki, guziki czy podpis. Przez wszystkie kroki użytkownik nie musi zastanawiać się o co w danym kroku chodzi, wszystkie składowe mają charakter wizualny z podglądem po prawej stronie. To sprawia że konfigurator jest intuicyjny w obsłudze. 

Konfuguratory produktowe wykorzystują maksimum obecny możliwości technologicznych. Dzięki czemu stawiają sprzedaż na zupełnie innym poziomie niż tradycyjny sklep internetowy. 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://www.hockerty.com