Katalog produktów urządzeń kosmetycznych
Katalog produktów urządzeń kosmetycznych

Katalog produktów urządzeń kosmetycznych

    • Katalogi produktów
  • 29 wrzesień 2016
  • 1922

Strona internetowa wykonana dla firmy Wellys Laser zajmującej się dystrybucją urządzeń kosmetycznych. Dla firmy wykonaliśmy wyjątkowy serwis internetowy, który miał wyróżniać serwis spośród tłumów oraz zaprezentować atrakcyjną ofertę. Szata graficzna jest balansuje pomiędzy kolorami złota, grafitu oraz srebra. Już kolorystyka coś powinna wyjaśnić. Na stronie internetowej stworzyliśmy wiele ciekawych interakcji łącznie z banerami w technologii parallax, która pozwala przewijać tła obiektów w innym tempie jak scrollbar przeglądarki. Użyliśmy warstwowy slider w miejscu baneru, który w różnych odstępach czasu dostarcza zdjęcia oraz podpisy. 

Nawigacja oraz cała góra strony jest wykonana w technologi pozwalającej skalować cały nagłówek w momencie zjechania użytkownika w dół strony. Ten zabieg ma na celu pozostawienie menu widocznym, gdy użytkownik czyta niższe partie strony internetowej, zmniejsza się on jednak tak by zajmować jak najmniejszą przestrzeń. Ten sam efekt zobaczysz też na naszej stronie. Jeżeli jesteś ciekawy i chcesz sprawdzić jak to działa, przewiń tę stronę (którą własnie czytasz) do samej góry, a następnie na sam dół. Zobacz jak pracuje nagłówek strony (logo plus menu). 

Na potrzeby serwisu Wellys Laser została wykonana również nawigacja kategorii katalogu produktów. Nawigacja posiada ciekawy design, oraz bogate interaktywnie efekty. Sercem strony jest katalog produktów, którego zadaniem jest prezentacja całego asortymentu firmy. Katalog produktów wyświetla ceny, jednak sama sprzedaż możliwa jest za kontaktem z przedstawicielem handlowym firmy.

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: wellysslaser.pl