Katalog produktów dla salonu mody ślubnej
Katalog produktów dla salonu mody ślubnej
Katalog produktów dla salonu mody ślubnej

Katalog sukni ślubnych

    • Katalogi produktów
  • 16 luty 2018
  • 1154

Większość serwisów internetowych tworzonych dla salonów mody ślubnej, galerię sukien ślubnych przedstawia w postaci tradycyjnej galerii zdjęć. Ta realizacja jest inna niż większość serwisów internetowych z branży ślubnej. Zamiast galerii mamy do czynienia z katalogiem produktów.

Strona internetowa wykonana dla firmy ze Zduńskiej Woli cechuje się wysoką estetyką, która z kolei przekłada się na świetną czytelność. Jest wykonana w jasnej tonacji kolorystycznej, nawiązującej do wydarzeń z którą jest związana. Jest również wykonana w technologi responsywnej (RWD), co pozwala użytkownikom mobilnym na przyjemne korzystanie z niej. 

Teraz kilka słów o samym katalogu. Posiada on ciekawie przedstawioną listę kolekcji sukien ślubnych, z możliwością dodania dużych zdjęć, które budują ścianę wykazu kolekcji. Każdy obraz posiada tytuł oraz łącze, które pozwala przejść do listy sukien z danej kolekcji ślubnej. 

Lista sukni ślubnych przedstawiona jest w bardzo estetycznej formie. To co ją wyróżnia na tle innych katalogów produktówów produktów to przycisk "Poproś o spotkanie". Otwiera on okno popup z możliwością wysłania zapytania o ten konkretny produkt przy którym znajdował się przycisk. Po kliknięciu więcej przejdziemy do karty produktu ze szczegółowymi informacjami. Ta posiada również ciekawe funkcje charakterystyczne tylko dla strony WWW Le Perle.

Zacznijmy od galerii, ta ma charakter pokazu slajdów, z nawigacją miniaturkową zorientowaną po lewej stronie dużego zdjęcia. Najechanie kursorem na duży obraz wyzwala mechanizm Zoom, który przybliża obraz w danym punkcie. Karta produktu posiada nawigację dzięki której możemy przełączać suknie z danej kolekcji do tyłu oraz do przodu. Funkcja sprawdza się znakomicie na urządzeniach mobilnych. Na karcie produktu również znajdziemy przycisk "Poproś o spotkanie", otwierający formularz kontaktowy w oknie pop up.

To nie wszystkie wyjątkowe funkcje tego serwisu. Posiada on również mechanizm umożliwiający zapisywanie ulubionych produktów. Kliknięcie przycisku "Dodaj do ulubionych" zapisuje produkt na naszej własnej liście. Jeżeli posiadamy konto na stronie Le Perle, możemy z tej listy korzystać na każdym urządzeniu z przeglądarką internetową. Użytkownik może też zarządzać zebranymi zbiorami.

Serwis jest wspierany przez system zarządzania treścią X-CMS, to nasz produkt stworzony właśnie do zadań specjalnych tego typu. 

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: www.galerialaperle.pl