katalog produktów online

Katalog dla Bellis Pharma

    • Katalogi produktów
  • 30 marzec 2017
  • 1846

Kolejny katalog produktów wykonany tym razem dla firmy Bellis Pharma, zajmującej się produkcją lekarstw oraz ich dystrybucją. Strona internetowa utrzymana jasnej tonacji kolorystycznej. Głównymi kolorami na stronie internetowej to fiolet oraz biel, tak aby wszystko komponowało się z logiem firmowym. Serwis został wykonany we wsparciu naszego systemu zarządzania treścią. Założeniami były nowoczesność oraz estetyka. Tak powstał skalowany nagłówek strony, który po zjechaniu w dół strony zmniejsza się i pozostaje dalej na widoku, tak aby użytkownik miał cały czas dostęp do głównej nawigacji witryny internetowej. Daje to dużą wygodę dla użytkowników i zabieg ten stosujemy praktycznie we wszystkich projektach. 

Kolejnym elementem interaktywnym jest baner, posiada on funkcję pokazu slajdów. Na stronie również zamieściliśmy animowane efekty dla bloków wchodzących w obszar widoczny dla użytkownika. Moduł z najnowszymi produktami wymieszaliśmy z technologią parallax, dzięki czemu reaguje na ruch kursora myszki. Zabieg dodaje głębi obszarowi, który obsługuje oraz nadaje cechę na której nam zależało - nowoczesność. Moduł prezentujący najnowsze produkty ma postać slidera. 

Lista produktów powstała w jak najbardziej estetycznej formie. produkty nie mieszają się z innymi elementami strony, tak by nie dekoncentrować użytkownika, który ma skupić się własnie na firmowych wyrobach. 

Karta produktu ma możliwość zamieszczenia galerii produktów lub zdjęcie pojedynczego produktu. Mechanizm ten przełącza się automatycznie. Gdy system widzi, że produkt zawiera jedno zdjęcie wyświetla je, jeżeli widzi że właściciel strony dodał więcej zdjęć wyświetla galerię w postaci pokazu slajdów. Karta posiada też opcję kontaktu z producentem poprzez formularz otwierający się w oknie popup po kliknięciu w przycisk "Ask about this product".

Całość jest oczywiście w pełni responsywna. Zapraszamy do obejrzenia strony online.

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: www.bellispharma.com