internetowy katalog produktów

Internetowy katalog samochodów

    • Katalogi produktów
  • 29 marzec 2017
  • 1720

W poprzedniej realizacji już udowodniliśmy, że oferty firm czasami dobrze jest zaimplementować w postaci katalogu usług bądź produktów. Temat omawiany był na przykładzie katalogu kursów Actigo. Ta realizacja mam nadzieję postawi kropkę nad i w tym temacie. Prezentuję najnowszą realizacje wykonaną dla wypożyczalni samochodów w Gubinie Babobus. Realizacja jest bardzo mocno zaawansowana graficznie. Na potrzeby serwisu wykonaliśmy wiele profesjonalnych grafik, które następnie pocięliśmy i zamknęliśmy w technologii parallax. Co daje ta technologia?

Technologia parallax pozwala na przesuwanie elementów HTML bądź graficznych w zależności od ruchu kursora myszki. Dzięki temu strona internetowa zyskuje wspaniałą interaktywność.

Główny baner prezentuje flotę pojazdów dostępną do wynajęcia. Serwis internetowy posiada także galerię pojazdów wspartą świetnym komponentem po stronie administratora, który umożliwia szybkie wgrywanie wielu zdjęć na raz. Galeria następnie sama tworzy sobie miniatury. 

Jednak sercem strony jest katalog samochodów. Katalog umożliwia tworzenie kategorii dla samochodów i wyświetlanie listy modeli w estetyczny, przejrzysty sposób. Każda karta pojazdu posiada galerię w postaci pokazu slajdów, który można otworzyć to pełnego obszaru monitora. Mamy dostępny opis, który jest łatwy do edycji dla opiekuna strony internetowej. Na karcie mamy również dostęp do formularza kontaktowego, którego zadaniem jest zapamiętanie modelu samochodu odwiedzanego przez użytkownika, zebranie danych zainteresowanego użytkownika oraz przesłanie ich do właściciela strony w formie zapytania mailowego.

Serwis oczywiście jest w pełni responsywny.

Informacje

  • Odwiedź sklep online: www.babobus.com.pl