katalogowanie oferty
katalog kursów
katalog kursów online

Katalog kursów

    • Katalogi produktów
  • 29 marzec 2017
  • 2369

Zapraszam do obejrzenia naszej nowej realizacji wykonanej dla firmy z miejscowości Bolesławiec, prowadząca kursy obsługi maszyn. Serwis jest niezbytym dowodem, że praktycznie każdą ofertę firmy można przedstawić w ciekawy, katalogowany sposób. I tak się stało właśnie z nowym serwisem internetowym Actigo. Wszystkie kursy zostały zamieszczone w formie katalogu. Dzięki czemu, każdy kurs jest wykonany w podobnej formie graficznej, ma swoją niezależną galerię, może być przydzielony do kategorii, która go będzie dokładnie precyzować, może posiadać własny formularz kontaktowy, który będzie informował szkoleniowców o zainteresowaniu konkretnym kursem. 

To tylko niektóre zalety katalogowania oferty na stronie internetowej. Głównym dla którego to robimy to porządek, estetyka. 

Strona internetowa została wykonana pieczołowicie ściśle z koncepcją klienta. Dotyczy ona kolorystyki, układu, baneru oraz samej funkcjonalności. Tak też powstał serwis internetowy w jasnej tonacji kolorystycznej. Baner dość spory informujący oraz nakłaniający do przeglądania strony WWW został wykonany w oparciu o technologię parallax. Dzięki temu elementy tła poszczególnych slajdów reagują (przesuwając się ) na ruch myszką.

Kolejnym modułem zasługującym na uwagę to przegląd najnowszych kursów na stronie głównej. Jest to wynik używania katalogu produktów, który posiada dodatkowe rozszerzenia umożliwiające wyświetlanie określonych produktów w każdym miejscu strony internetowej. Tyczy się to najnowszych produktów, wybranych oraz tych objętych promocją. Dzięki takim interaktywny blokom strona zdaje się żyć, jest bardziej dynamiczna co za tym idzie ciekawsza.

Mocną stroną serwisu internetowego jest dział blogowy gdzie jak widać firma systematycznie uzupełnia o nowe wpisy. Blog jest bardzo ważnym elementem stron firmowych i praktycznie każda firma powinna go prowadzić w na swoim serwisie. Każda której zależy na pozycjach w wyszukiwarkach internetowych oraz doinformowanym kliencie.

Serwis jest responsywny, dzięki czemu nie wymaga dodatkowej wersji mobilnej.

Informacje

  • Odwiedź sklep online: www.actigo.pl