Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy Evelly

Sklep internetowy Evelly

    • Sklepy internetowe
  • 25 styczeń 2023
  • 432

Coraz częściej na warsztat naszego studia wchodzą sklepy internetowe z branży handmade. Obserwujemy w sieci również wzrost zainteresowania tego typu produktami. Jako społeczeństwo Polskie powoli ale sukcesywnie bogacimy się. Lepsza zasobność portfela coraz większej grupy społecznej otwiera drogę dla nowych kierunków, w usługach czy handlu. Jednym z takich kierunków są produkty typu handmade. Cechują się dbałością o szczegół, pięknym wyglądem, oryginalnością oraz lepszą jakością niż produkty sprowadzane z chińskich fabryk. Są jednak znacznie droższe niż masowo produkowane odpowiedniki z Państwa Środka. Jest to niesamowite zjawisko. Dochodzimy do momentu, że ludzie utalentowani, posiadający różnorakie zdolności zaczynają znajdować swoje miejsce w biznesie i mogą na tym zarabiać. 

Dzisiaj prezentujemy najnowszą realizację Design Cart, którą jest sklep internetowy Evelly ze świecami sojowymi Handmade. Gdy zerkniecie na stronę główną zobaczycie, że sklep internetowy jest stonowany i w głównej mierze opiera się na zdjęciach świec w realnym zastosowaniu. O samej szacie graficznej tego typu wiele razy wspominaliśmy na łamach naszego bloga, choćby w jednym z ostatnich artykułów “Tworzenie sklepu internetowego w 2023 roku” czy “Jak stworzyć internetowy butik odzieżowy”. Przekaz za pomocą obrazu w zwłaszcza w branżach takich jak odzieżowa czy handmade, czyli w takich gdzie bardzo ważny jest wygląd jest bardziej skuteczny i bardziej skłania do podjęcia działań na sklepie internetowym.

Strona startowa sklepu internetowego jest kolażem banerów oraz obrazów kategorii. Zdjęcia świec są również prezentowane w tle modułów takich jak newsletter czy właśnie wspomnianych kategorii. Dzięki najszybszemu silnikowi e-commerce jakim jest Opencart, pomimo obrazów cała strona startowa ładuje się błyskawicznie. 

Sklep internetowy Evelly jest responsywny, a robienie w nim zakupów na urządzeniach mobilnych to czysta przyjemność. 

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://evelly.pl/

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.