Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy WoodPole

Sklep internetowy WoodPole

    • Sklepy internetowe
  • 20 październik 2022
  • 446

Nasze portfolio to baza ciekawych sklepów internetowych, prezentująca najróżniejsze funkcjonalności, styl czy branże. Możesz tutaj znaleźć inspirację, znaleźć ciekawe rozwiązania dotyczące funkcjonalności nietypowych, ciekawych rozwiązań dla interfejsu. Zgromadzone pomysły mogą pozwolić Ci stworzyć nową formę sklepu internetowego, który będzie zadziwiaj swoim stylem czy funkcjonalnością. 

Przykładem ciekawego sklepu internetowego jest sklep internetowy WoodPole. Sklep internetowy został stworzony dla producenta rur do tańca Pole Dance. Ogólna forma sklepu internetowego to czysty minimalizm połączony z nietypowym układem. 

Czym charakteryzuje się sklep internetowy WoodPole? Przede wszystkim nawigacją. W Design Cart staramy się powoli odchodzi od tradycyjnych nawigacji desktopowych na rzecz mobilnych nawigacji używanych również na desktopie. Dlaczego? Doszliśmy do punktu w większości branż e-commerce, że większość transakcji odbywa się na urządzeniach mobilnych, a więc to interfejs z urządzeń mobilnych staje się bardziej rozpoznawalny i użyteczny. Schowanie nawigacji pod ikonką daje dodatkową przestrzeń, jest czytelne i estetyczne. 

Na stronie głównej w nietypowy sposób zaprezentowaliśmy poszczególne kategorie produktowe. Strona startowa sklepu internetowego jest oparta głównie na grafikach. 

Strona kategorii sklepu internetowego posiada interaktywną listę produktów. Prezentującą bardziej szczegółowe dane wraz z interfejsem po najechaniu kursorem na konkretny produkt. Takie zabiegi pomagają w budowaniu stylu minimalistycznego. Po najechaniu kursorem na produkt zobaczymy również dodatkowy obraz produktowy. 

Sklep internetowy posiada również bardziej rozbudowaną kartę produktową. Znajdziemy na niej mechanizm opcji zależnych od siebie. Jest to cecha charakterystyczna dla konfiguratorów produktowych. 

 

Sklep internetowy jest bardzo ciekawy i warto odwiedzić go online.

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://woodpole.pl/

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.