Sklep z artykułami dziecięcymi
Sklep z artykułami dziecięcymi
Sklep z artykułami dziecięcymi
Sklep z artykułami dziecięcymi

Sklep z artykułami dziecięcymi

    • Sklepy internetowe
  • 30 wrzesień 2016
  • 1331

Sklep stworzony dla firmy zajmującej się sprzedażą artykułów szkolnych oraz dziecięcych na terenie Niemiec. Kolorystyka sklepu nawiązuje do ogólnej bazy produktowej, dla tego jest - kolorowa. Sklep został obdarzony certyfikatem SSL o wysokim standardzie bezpieczeństwa. Dla sklepu zostały zaprojektowane ciekawe i oryginalne moduły pomagające w prezentacji produktów na stronie startowej. 

Pierwszy moduł to slider przewijający obrazy informujące o nowościach i wyprzedażach. Pełni on role głównego baneru sklepu internetowego. Posiada nawigację tekstową zlokalizowaną po prawej stronie okna przeglądarki.

Kolejny moduł wyświetlający asortyment sklepowy to karuzela przewijająca produkty polecane oraz te w promocji. Istnieje nieograniczona liczba wyświetlanych produktów.

Dla sklepu zostały również przygotowane moduły zawierające baner graficzny z treścią oraz przyciskiem "cal to action" z prezentacją tematycznych produktów pod spodem. Całość jest utrzymana w podobnym tonie graficznym co daje poczucie ogólnej spójności. 

Sklep internetowy został również wyposażony czat online.

Informacje

  • Odwiedź sklep online: edumero.de