Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy Livino

Sklep internetowy Livino

    • Sklepy internetowe
  • 11 sierpień 2022
  • 470

Systemy na których opieramy sklepy internetowe cechują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa oraz wysoką funkcjonalnością. Nie opieramy sklepów internetowych na rozszerzeniach imitujących sklep internetowy. Dzięki temu realizacje nasze cechują się niezwykłą plastycznością i ogromnymi możliwościami rozwoju. Sklep internetowy oparty na właściwym systemie e-commerce jest bowiem jak ogród nad którym możemy cały czas pracować, doskonalić go, rozwijać w dowolnym kierunku. Takie szerokie spektrum rozwoju posiada system Opencart

Dzisiaj z przyjemnością prezentujemy nowy sklep internetowy stworzony dla producenta łóżek. Sklep internetowy został wsparty nowymi dedykowanymi funkcjami, które zwykłą kartę produktu zamieniły w mini konfigurator produktowy. 

Sklep internetowy Livino został wykonany w czystej i minimalistycznej formie. Na stanie ma kilka produktów ale dzięki konfiguratorowi łącznie daje tysiące kombinacji. Konfiguracja ukryta jest w opcjach produktu zależnych od siebie. Jest to najprostsza forma konfiguratora ale w znacznym stopniu automatyzuje proces zakupu.

Sklep internetowy przeznaczony jest na rynek Szwedzki oraz Norweski. Jest też w pełni responsywny, dzięki temu klienci mobilni mogą w dowolnym czasie dokonać zakupu.

W naszym portfolio znajdziesz również inne ciekawe realizacje związane z meblami. Polecamy obejrzeć sklep internetowy Decolicios z drobnymi meblami i ozdobami do domu. Sklep internetowy niezwykle nowoczesny i przejrzysty. Sklep internetowy Tani Mebelek to typowy sklep z branży meblowej, który być może zainspiruje i Ciebie.

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://livino.online/