Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy rowerowy Arkus

Sklep internetowy rowerowy

    • Sklepy internetowe
  • 19 lipiec 2022
  • 492

W naszym portfolio znajdziesz kilka świetnych sklepów internetowych o tematyce sportowej. Dobrym przykładem jest Bike Discount - sklep internetowy z rowerami czy sport Rx - sklep internetowy sportowy. Budowa sklepów internetowych z branży sportowej powinna być przejrzysta, zgodna ze standardami webowymi. Sklep internetowy sportowy powinien być responsywny. Mniejmy na uwadzę, że ze sklepów internetowych sportowych korzystają ludzie aktywni, którzy bardzo często odwiedzin dokonują z urządzeń mobilnych. 

Dzisiaj Wam przedstawiamy kolejny sklep internetowy z branży sportowej, a ściślej z branży rowerowej. Sklep internetowy Arkus to świetny przykład nowoczesnego, dynamicznego sklepu internetowego, którą swoją funkcjonalność ściśle dopasowuje do potrzeb klienta. Tak. Sklep internetowy Arkus ma masę nowych, ciekawych funkcji, które są charakterystyczne tylko dla tego sklepu internetowego rowerowego

Inspiracją do stworzenia niezwykle funkcjonalnej nawigacji posłużył sklep Bike Discount. Na sklepie internetowym Arkus ma ona nieco pełniejszą formę. Do stworzenia tak nietypowej nawigacji posłużył nam nasz autorski moduł DC Menu

Na stronie głównej znajdziecie też nasz flagowy moduł do prezentacji produktów w formie carousel lub grid jak kto woli. Moduł pozwala na ustawienie wyglądu czcionki każdego z elementów, pozwala na edycję tła oraz użycie funkcji parallax. Jeżeli kiedyś byłeś na stronie internetowej gdzie po zjeżdżaniu w dół tło schodziło w innym tempie to właśnie dzięki funkcji parallax. Tego typu funkcje podkręcają interaktywność sklepu internetowego co cieszy użytkowników. 

Strona główna sklepu internetowego Arkus to też miejsce instalacji dedykowanego modułu, który pozwala na stworzenie ściany banerów. Moduł sam dopasowuje sobie wielkość zdjęcia. Administrator ma możliwość dokładnego dopasowania czcionki, zdjęcia oraz przekierowania baneru. 

Kolejną ciekawą funkcją jest prezentacja rozmiarów ram po najechaniu kursorem myszki na liście produktów na przykład w kategorii. Mechanizm sprawdza dostępność oraz ilość, a następnie przydziela kolor w zależności od ilości sztuk na magazynie. 

Sklep internetowy rowerowy jest również dedykowany użytkownikom mobilnym. Jest w pełni responsywny i zoptymalizowany pod przeglądanie w urządzeniach mobilnych. 

Dla sklepu rowerowego Arkus napisaliśmy też nowe moduły płatności ratalnej. Moduły umożliwiają płatność Santander Bank oraz Credit Agricole

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://skleparkus.pl/

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.