Sklep internetowy z manekinami szkoleniowymi

Sklep internetowy z manekinami szkoleniowymi

    • Sklepy internetowe
  • 16 czerwiec 2021
  • 312

Ostatnio na blogu pojawił się artykuł „jak stworzyć sklep internetowy, który będzie sprzedawał?”, w części dotyczącej szaty graficznej możecie przeczytać, że szata graficzna powinna być wykonana zgodnie z panującymi trendami webowymi oraz że szata graficzna powinna wyróżniać sklep internetowy na tle konkurencji. Prezentowany dzisiaj sklep internetowy spełnia te wszystkie warunki. Wyprzedza pod względem wizualnym swoją konkurencję oraz tworzy w oczach użytkownika obraz profesjonalnej firmy znającej się na tym co sprzedaje. 

Sklep internetowy "Manekiny Szkoleniowe" został stworzony dla firmy MedLine z Zielonej Góry. Sam sklep internetowy to prezentacja produktów marki Ruth Lee, która jest liderem w produkcji manekinów szkoleniowych na świecie. Ale przejdźmy do samej budowy sklepu internetowego. Znajdziemy w nim wiele rozwiązań już sprawdzonych w naszej firmie jak i kilka nowych.

Baner sklepu internetowego to tradycyjny pokaz slajdów. Same banery zaprojektowaliśmy tak aby zestawiały trening oraz jego odpowiednik w prawdziwym życiu. I tak pierwszy slajd prezentuje strażaka na ćwiczeniach noszącego manekin, który został zestawiony ze strażakiem wynoszącym dziecko z płonącego budynku. 

Na stronie głównej sklepu internetowego został wykorzystany nasz moduł DC Categories prezentujący wybrane kategorie w dobrze ułożonej formie. Zdjęcia na kategorii są wykonane w podobnym stylu i przedstawiają odpowiednie służby w akcji. 

Pod listą kategorii znajdziecie kolejny nasz moduł DC Products wyświetlający najpopularniejsze produkty w formie przewijanej karuzeli. 

Dalej mamy specjalnie przygotowane moduły na potrzeby sklepu internetowego naszego klienta. Moduły pozwalają na tworzenie mieszanych treści z obrazem oraz filmem. Takie zabiegi znacznie podnoszą atrakcyjność serwisów internetowych.

W dzisiejszych czasach prowadzenie bloga na sklepie internetowym to konieczność i sklep internetowy z manekinami szkoleniowymi również został wyposażony w funkcję bloga. 

Sklep internetowy został oparty na systemie Opencart, został wykonany w technologii responsywnej. 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://manekinyszkoleniowe.pl/