Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy z manekinami szkoleniowymi

Sklep internetowy z manekinami szkoleniowymi

    • Sklepy internetowe
  • 16 czerwiec 2021
  • 960

Ostatnio na blogu pojawił się artykuł „jak stworzyć sklep internetowy, który będzie sprzedawał?”, w części dotyczącej szaty graficznej możecie przeczytać, że szata graficzna powinna być wykonana zgodnie z panującymi trendami webowymi oraz że szata graficzna powinna wyróżniać sklep internetowy na tle konkurencji. Prezentowany dzisiaj sklep internetowy spełnia te wszystkie warunki. Wyprzedza pod względem wizualnym swoją konkurencję oraz tworzy w oczach użytkownika obraz profesjonalnej firmy znającej się na tym co sprzedaje. 

Sklep internetowy "Manekiny Szkoleniowe" został stworzony dla firmy MedLine z Zielonej Góry. Sam sklep internetowy to prezentacja produktów marki Ruth Lee, która jest liderem w produkcji manekinów szkoleniowych na świecie. Ale przejdźmy do samej budowy sklepu internetowego. Znajdziemy w nim wiele rozwiązań już sprawdzonych w naszej firmie jak i kilka nowych.

Baner sklepu internetowego to tradycyjny pokaz slajdów. Same banery zaprojektowaliśmy tak aby zestawiały trening oraz jego odpowiednik w prawdziwym życiu. I tak pierwszy slajd prezentuje strażaka na ćwiczeniach noszącego manekin, który został zestawiony ze strażakiem wynoszącym dziecko z płonącego budynku. 

Na stronie głównej sklepu internetowego został wykorzystany nasz moduł DC Categories prezentujący wybrane kategorie w dobrze ułożonej formie. Zdjęcia na kategorii są wykonane w podobnym stylu i przedstawiają odpowiednie służby w akcji. 

Pod listą kategorii znajdziecie kolejny nasz moduł DC Products wyświetlający najpopularniejsze produkty w formie przewijanej karuzeli. 

Dalej mamy specjalnie przygotowane moduły na potrzeby sklepu internetowego naszego klienta. Moduły pozwalają na tworzenie mieszanych treści z obrazem oraz filmem. Takie zabiegi znacznie podnoszą atrakcyjność serwisów internetowych.

W dzisiejszych czasach prowadzenie bloga na sklepie internetowym to konieczność i sklep internetowy z manekinami szkoleniowymi również został wyposażony w funkcję bloga. 

Sklep internetowy został oparty na systemie Opencart, został wykonany w technologii responsywnej. 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://manekinyszkoleniowe.pl/

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.