Sklep internetowy z materacami

Sklep internetowy z materacami

    • Sklepy internetowe
  • 05 maj 2021
  • 430

Jeżeli szukasz rozwiązań, które przedstawią Twój biznes, w sieci internetowej, w sposób jak najbardziej oryginalny to przykład tego sklepu internetowego z materacami jest jak najbardziej do twej analizy. Sklep został stworzony w odcieniach nocy, złotych gwiazd oraz ciemnogranatowego nieba. Przygotowaliśmy magiczny baner, który odpowiednio nastroi użytkownika wchodzącego na sklep internetowy. Na stronie głównej nie znajdziemy ani jednego modułu prezentującego wykaz produktów. Znajdziemy za to szereg ciekawych modułów, w tym jeden specjalnie zaprojektowany dla sklepu internetowego Luna

Pod banerem znajdziemy moduł DC Wall dzięki, któremu możemy wyświetlić kolaż banerów i odpowiednio je "zalinkować" w prosty sposób. Ten sam moduł został wykorzystany na sklepie internetowym Dirty Mind, tam jednak wybrano inną opcję kompozycyjną. Kolejny moduł pochodzi z Page Composera, wykorzystaliśmy tę technologię aby zaprezentować najlepsze cechy materacy w oryginalnej oprawie graficznej. Tak by to wszystko jeszcze podlegało wygodnej edycji. 

Niżej znajdziemy moduł specjalnie zaprojektowany dla sklepu internetowego Luna. Moduł łączący obraz z treścią, dostosowuje rozmiar obu stron. Moduł pozwala administratorowi na edycję treści, ustawienie wielkości czcionki oraz zmianę tła pod treścią. Możemy też manipulować położeniem obrazu, po lewej stronie lub po prawej. 

Całość wykonana jest w maksymalnie czytelnej i estetycznej formie. Karty kategorii oraz produktów są czyste i przejrzyste. Cały sklep internetowy jest wykonany w technologii responsywnej. Dzięki temu świetnie wygląda na komputerach stacjonarnych jak i na urządzeniach mobilnych. Sklep internetowy Luna został również oparty na najszybszym silniku dla platform e-commerce. Jest nim Opencart, który korzysta z najszybszego systemu parsowania szaty graficznej - system TWIG.

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://materaceluna.pl/