Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy z materacami

Sklep internetowy z materacami

    • Sklepy internetowe
  • 05 maj 2021
  • 747

Jeżeli szukasz rozwiązań, które przedstawią Twój biznes, w sieci internetowej, w sposób jak najbardziej oryginalny to przykład tego sklepu internetowego z materacami jest jak najbardziej do twej analizy. Sklep został stworzony w odcieniach nocy, złotych gwiazd oraz ciemnogranatowego nieba. Przygotowaliśmy magiczny baner, który odpowiednio nastroi użytkownika wchodzącego na sklep internetowy. Na stronie głównej nie znajdziemy ani jednego modułu prezentującego wykaz produktów. Znajdziemy za to szereg ciekawych modułów, w tym jeden specjalnie zaprojektowany dla sklepu internetowego Luna

Pod banerem znajdziemy moduł DC Wall dzięki, któremu możemy wyświetlić kolaż banerów i odpowiednio je "zalinkować" w prosty sposób. Ten sam moduł został wykorzystany na sklepie internetowym Dirty Mind, tam jednak wybrano inną opcję kompozycyjną. Kolejny moduł pochodzi z Page Composera, wykorzystaliśmy tę technologię aby zaprezentować najlepsze cechy materacy w oryginalnej oprawie graficznej. Tak by to wszystko jeszcze podlegało wygodnej edycji. 

Niżej znajdziemy moduł specjalnie zaprojektowany dla sklepu internetowego Luna. Moduł łączący obraz z treścią, dostosowuje rozmiar obu stron. Moduł pozwala administratorowi na edycję treści, ustawienie wielkości czcionki oraz zmianę tła pod treścią. Możemy też manipulować położeniem obrazu, po lewej stronie lub po prawej. 

Całość wykonana jest w maksymalnie czytelnej i estetycznej formie. Karty kategorii oraz produktów są czyste i przejrzyste. Cały sklep internetowy jest wykonany w technologii responsywnej. Dzięki temu świetnie wygląda na komputerach stacjonarnych jak i na urządzeniach mobilnych. Sklep internetowy Luna został również oparty na najszybszym silniku dla platform e-commerce. Jest nim Opencart, który korzysta z najszybszego systemu parsowania szaty graficznej - system TWIG.

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://materaceluna.pl/

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.