Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy z tapetami

Sklep internetowy z tapetami

    • Sklepy internetowe
  • 04 maj 2021
  • 741

Sklep internetowy został stworzony dla kreatywnej graficzki komputerowej, tworzącej niecodzienne fototapety. Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego i nie powtarzalnego, a zarazem z funkcjonalnością wykraczającą po za standardowe sklepy internetowe, to ta realizacja naszej firmy może Cię zainspirować. Jak już wspomniałem sklep internetowy Senses Home Design specjalizuje się w sprzedaży fototapet. Większość sklepów internetowy z fototapetami pobiera obrazy z banków zdjęć. W prezentowanym sklepie znajdziemy tylko oryginalne zaprojektowane przez właścicielkę sklepu internetowego, wyjątkowość sprzedawanych produktów wywiera pewien nacisk na sam design i funkcjonalność platformy za pośrednictwem której dane produkty są sprzedawane. Wyjątkowość szaty graficznej zapewnił dosłany przez klientkę projekt graficzny. Nasze studio programistyczne go natomiast ożywiło i stworzyło nowe funkcjonalności niespotykane dotąd w żadnym innym sklepie internetowym. Kolorystyka to łagodne odcienie zieleni oraz szarości, często spotykane w projektach tworzony na styl vintage czy retro. 

Na potrzeby sklepu internetowego Senses Home Design zostało stworzonych kilka niezwykłych modułów. Moduł prezentujący produkty na stronie startowej prezentuje je, w formie osi, wyświetlającej produkty z naprzemiennym układem zdjęcie-opis. Został również w tym samym stylu stworzony widok kategorii.

Sercem sklepu internetowego jest mechanizm pozwalający na obróbkę obrazu w czasie rzeczywistym. Mechanizm ma za zadanie dopasować produkt do indywidualnych potrzeb klienta. Pozwala na określenie rozmiaru fototapety. Pozwala na kadrowanie jej, obracanie i odbijanie. Mechanizm ma również funkcje dodatkowych filtrów dzięki czemu możemy zamówić dany obraz w sepii oraz czarnobiały. Filtr powielenia wzoru pozwala na stworzenie fototapety z powtarzającym się wzorem. Aby zapewnić większą dynamikę mechanizm wspierany jest pamięcią cache, a więc obrazy z tymi samymi parametrami ustawienia generują się tylko raz, kolejne ładują się znacznie szybciej z pamięci cache. 

Sklep internetowy jest świetnym przykładem oryginalnego design'u połączonego z innowacyjnymi technologiami. 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://www.senseshomedesign.com

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.