Sklep internetowy z tapetami

Sklep internetowy z tapetami

    • Sklepy internetowe
  • 04 maj 2021
  • 215

Sklep internetowy został stworzony dla kreatywnej graficzki komputerowej, tworzącej niecodzienne fototapety. Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego i nie powtarzalnego, a zarazem z funkcjonalnością wykraczającą po za standardowe sklepy internetowe, to ta realizacja naszej firmy może Cię zainspirować. Jak już wspomniałem sklep internetowy Senses Home Design specjalizuje się w sprzedaży fototapet. Większość sklepów internetowy z fototapetami pobiera obrazy z banków zdjęć. W prezentowanym sklepie znajdziemy tylko oryginalne zaprojektowane przez właścicielkę sklepu internetowego, wyjątkowość sprzedawanych produktów wywiera pewien nacisk na sam design i funkcjonalność platformy za pośrednictwem której dane produkty są sprzedawane. Wyjątkowość szaty graficznej zapewnił dosłany przez klientkę projekt graficzny. Nasze studio programistyczne go natomiast ożywiło i stworzyło nowe funkcjonalności niespotykane dotąd w żadnym innym sklepie internetowym. Kolorystyka to łagodne odcienie zieleni oraz szarości, często spotykane w projektach tworzony na styl vintage czy retro. 

Na potrzeby sklepu internetowego Senses Home Design zostało stworzonych kilka niezwykłych modułów. Moduł prezentujący produkty na stronie startowej prezentuje je, w formie osi, wyświetlającej produkty z naprzemiennym układem zdjęcie-opis. Został również w tym samym stylu stworzony widok kategorii.

Sercem sklepu internetowego jest mechanizm pozwalający na obróbkę obrazu w czasie rzeczywistym. Mechanizm ma za zadanie dopasować produkt do indywidualnych potrzeb klienta. Pozwala na określenie rozmiaru fototapety. Pozwala na kadrowanie jej, obracanie i odbijanie. Mechanizm ma również funkcje dodatkowych filtrów dzięki czemu możemy zamówić dany obraz w sepii oraz czarnobiały. Filtr powielenia wzoru pozwala na stworzenie fototapety z powtarzającym się wzorem. Aby zapewnić większą dynamikę mechanizm wspierany jest pamięcią cache, a więc obrazy z tymi samymi parametrami ustawienia generują się tylko raz, kolejne ładują się znacznie szybciej z pamięci cache. 

Sklep internetowy jest świetnym przykładem oryginalnego design'u połączonego z innowacyjnymi technologiami. 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://www.senseshomedesign.com